SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wybielanie zębów paskami 'CREST'

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2870

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 270 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1058
Siemka!
Już pojawiła się wiosna, zaczyna się robić ciepło, więc trzeba coś z sobą zrobić xD
Chciałem sobie wybielić zęby. Na odzień używam pasty colgate max white, jest w niej max. ilość fluoru więc raczej nie mam próchnicy, zresztą zawsze dbałem o zęby. Pasta skutecznie oczyszcza zęby z osadu ale dalej są żółte jest to kolor wewnętrzny a nie zewnętrzny więc pasty nie pomogą.
Myślałem nad paskami wybielającymi CREST, podobno mają większe stężenie substancji wybielającej niż Europejski i są skuteczniejsze, oraz nie są drogie. Planuje zrobić sobie taką kurację max 14 dni, bo czasem mi się robią wrażliwe żeby i zsuwają mi się szyjki.
Tylko nie za bardzo czaję jak wygląda aplikacja tych pasków.
np. z tego linku ( http://www.allegro.pl/item979194776_piekny_bialy_usmiech_crest_supreme_14_14szt.html )
jest tam napisane 14 sztuk, więc wychodzi na to że kuracja trwa 7 dni? po paski trzeba nałożyć na górę i dół szczęki. I jak one są długie?? nie mam dość szerokiego uśmiechu więc nie muszę wszystkich ząbków wybielać.
Testował ktoś te paski??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Angina co i jak

Następny temat

Kolano usg łąkotka

WHEY premium