SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Angina co i jak

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1385

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2142 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19570
Witam
Od tygodnia mam angine a od 2tyg również kaszel, katar poszedlem do lekarza w poniedzialek dostalem antybiotyk na 5dni dzisiaj mija 3dzien podawania . Jutro mam impreze i zastanawiam sie czy moge wyjsc w ogole z domu do kumpla blok dalej ewentualnie wypic 2 piwa wiem ze to glupota ale urodziny... (jezeli nie moge to nie wypije trudno ) samopoczucie mam dobre mialem wczesniej goraczke 38 stopni i nawet tego nie czulem ...
Doradzcie tez jakies domowe sposoby walczenia z angina jak mozecie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Siedź i się lecz.
Ale z treści wnioskuję, że raczej innej odp się spodziewałeś więc i tak zrobisz jak będzie uważał za stosowne.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2142 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19570
no to będę siedzial w takim razie nie ryzykuje zdrowia dla imprezy /...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2142 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19570
Jeszcze zapomnialem zapytac czy moze mnie dziewczyna odwiedzac czy nie bo nie chce jej zarazic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Odwiedzić możesz ale język przy sobie :)

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2142 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19570
ok :)wlasciwie ze mna juz wszystko ok mam jeszcze pozostalosc ropnia na migdalku jednak cos zadzialal ten antybiotyk :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ból bicepsu

Następny temat

Wybielanie zębów paskami 'CREST'

WHEY premium