SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Więzadło krzżowe przednie

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 891

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 42
16 maja miałam rekonstrukcje acl ponieważ miałam zerwane więzadło (przednie)(tylne) kolano prawe pierwszą rehabilitację miałam od 17 czerwca do 28, drugą od 22 lipca do 2 lipca, trzecią od 19 sierpnia do 30 sierpnia a czwartą skończyłam 25 października i miałam robione USG ponieważ po tej operacji ucieka mi kolano do środka i podczas chodzenia bardzo boli czasami są ''trzaski'' i badanie wykazało niestabilność i prawdopodobnie jest zerwane więzadło krzyżowe przednie. Lekarz zalecił zrobienie rezonansu magnetycznego. Lewe kolano jest też niestabilne w trakcie leczenia kolana prawego dał mi skierowanie ma rezonans lewego termin mam na 13 listopada i na prawe mam nowy termin na 24 stycznia, lekarz chciał żeby zamienili daty że 13 listopada zrobię rezonans prawego ale się nie zgodzili więc muszę chodzić z tym do stycznia. Czy to może być zerwane więzadło?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1893 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36567
jeśli napiszesz po polsku o co ci chodzi i jaki jest twój problem,to może ktoś ci coś doradzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 42
Po rekonstrukcji ucieka mi kolano do środka i przy chodzeniu mam wrażenie jakby się składało na usg wyszło że jest niestabilne w dodatku. Może być zerwane więzadło krzyżowe przednie? Konieczna będzie operacja?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1893 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36567
wrzuc opis tego usg lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 42
Dół podkolanowy wolny. Kolano bez wysięgu.Niestabilność przednio-tylna kolana(uszkodzone rekonstruowane ACL) Łękotka i więzadła poboczne z zerwanie. Wskazane MR
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1893 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36567
Wygląda to ponownie na poważne uszkodzenie kolana,miałaś jakiś poważny uraz po rekonstrukcji?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 42
Nie miałam nic. Tylko tyle że ucieka mi do środka bardzo i przy tym bardzo boli. A jeśli pójdę na kontrol do lekarza który mnie operował i zna się na tym podobno na podstawie wyniku USG powie mi czy jest zerwane więzadło bez wyniku MR?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1893 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36567
jeśli lekarz jest faktycznie dobrym fachowcem,to wyczuje,czy więzadło jest ponownie zerwane.Kłopot w tym,że wg tego wyniku masz jeszcze inne uszkodzenia,których po rekonstrukcji być nie powinno.MRI jak najbardziej wskazane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 42
Okej dzięki

Zmieniony przez - Magdalena1881 w dniu 2013-10-28 06:15:47
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy mam zerwane więzadło przednie krzyżowe ACL?

Następny temat

Strasznie podpuchnięte oczy

WHEY premium