SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wezly chlonne

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10757

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krates ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1331 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15055
zrob badania TSH, fT3 i fT4, moze masz nadczynnosc tarczycy (dokladniej chorobe G-B), ale to tylko moje przypuszczenia.

idz do okulisty i dodatkowo na te badania. u okulisty niech ci sprawdza cisnienie srodgalkowe.

"Niemoc to piekło, moc to naiwność"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4225 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23583
W tygodniu wybieram sie najpierw na badanie dna oka, pozwoli to na jakas wstepna diagnoze czy sobie darowac ?

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krates ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1331 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15055
dno oka to da malo, niech ci odrazu zmierza cisnienei srodgalkowe, chociaz uwazam, ze bedzie w porzadku

"Niemoc to piekło, moc to naiwność"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
ja sie moze wtrace
-G-B = Graves-Basedowa
-czesciej chyba dotyczy kobiet ;)
-zawsze mozna oddac sie w rece- internisty endokrynologa

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krates ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1331 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15055
to ze dotyczy kobiet nie znaczy ze nie dotyczy mezczyzn

"Niemoc to piekło, moc to naiwność"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
napisałem CZĘŚCIEJ !! nie znaczy ze nei dotyczy !
tak samo jak rak sutka

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krates ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1331 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15055
no w G-B stosunek jest 3:1, w raku sutka okolo 99:1

"Niemoc to piekło, moc to naiwność"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4412 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
rak sutka...? ponoć 5% zachorowań dotyczy mężczyzn. robilem kiedyś awanture w szkole jak mnie nie chcieli wpuścic na naukę samobadania piersi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
no - ale rak sutka u chłopa o wiele bardziej Źle rokuje heh

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4412 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
dlatego powiedziałem, że jak kiedyś (odpukać) zachoruję na raka sutka to zakarżę szkołę, że nie pozwolili mi uczyć sie jak ewentualnie wybadać zmiany.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KRĘGOZMYK

Następny temat

Ból barku

WHEY premium