SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wand trenuje jak szalony przed walką z Aroną :)

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3214

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
Też uważam,że to mogłaby byc jedna z kolejnych walk Wanda.I prawdopodobnie będzie

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1020 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21579
Jak Wand przerypie z Aroną a Belfort wygra z Kondo :)

skumulowałem w sobie całą energię i zaj***** mu z całej siły

bramkarz jednej z łódzkich dyskotek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
Hehe,Dżizi a Ty od razu musisz sarkastycznie podchodzic do tematu?

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1020 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21579
no wiesz, jak Wand wygra GP, a Belfort przegra z Kondo to raczej mu nie pozwolą walczyć z Czempionem

skumulowałem w sobie całą energię i zaj***** mu z całej siły

bramkarz jednej z łódzkich dyskotek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1435 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7041
Racja, zgadzam się z tobą Dżizus. Nie będzie tak łatwo zorganizować tę walkę. Myślę nawet, że to naprawdę mało prawdopodobne, by zawalczyli (przynajmniej przez najbliższy rok). Jeśli Wand przegra w GP to na pewno będzie chciał rewanżu. Zresztą nie wiem jak to jest z jego pasem. Słyszałem, że pas mistrza a GP to dwie nie mające ze sobą nic wspólnego rzeczy i nawet jeżeli Silva przegra to pas zachowa (moim zdaniem tak nie powinno być, ale cóż...) i wówczas mistrz GP stanie z nim w walce o pas. Natomiast jeżeli Silva wygra GP to myślę, że na serio postanowi powalczyć z gośćmi z wagi ciężkiej. Tak czy siak Belfort raczej nie jest na liście jego najbliższych przeciwników.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
Rankingi i pozycje w nich to jedno,a hajs to drugie panowie.Sądzę,że konkretna flota poszłaby,gdyby taką walkę zorganizowac.Mówiąc krótko - w naszym świecie,kręcącym się wokół pieniążków,wszystko jest możliwe.

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Pas mistrza Pride LHW, ktory ma Silva a pas mistrza Pride GP, ktorego Silva będzie bronił, to dwie różne sprawy. Dlateo dla mnie arcyciekawie będzie gdy: Silva i Shogun spotkają się w finale i wygra Shogun! Następnie stoczy 1-2 walki w Pride i będzie mógł walczyć o pas mistrza Silvy! Niewiadomo jak rozłożą się siły w Chute Boxe po pierwszej walce, gdyby wygrał Mauricio, do rewanżu trenowaliby zapewne osobno - Wand by nie chciał przegrać po raz drugi, ani oddawać drugiego pasa, a Shogun...

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 158 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4058
Dobrze, niech trenuja Wand będzie ciekawa walka, Arona pewnie też ostro trenuje na nowym cyklu

--
It was my only wish to rise above these jelous, coward mothaf***ers I dispise.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1609 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12461
Ciężko będzie wytypować zwycięzców.Chociażby po wczorajszym K1 widać że faworyci mogą przegrywać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 645 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3033
Silva w wadze ciężkiej podobno sie nie spisał, a w swojej leje wszystkich. Nie ma w jego kategorii wagowej jakiegoś giganta 205-210 cm? Przecież Silva ma ledwie 182 cm, więc z ponad 2 metry chłopem dobrym technicznie nie miałby szans przecież.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wywiad z Chrisem Lebenem [PL!]

Następny temat

K-1 Mayhem At The Mirage - wyniki!!!

WHEY premium