SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wallidi Ismael o rywalizacji Bjj vs Luta livre! (wywiad ang)

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4742

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 497 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4713
ja Duarte nie stawiam na piedestale, ale z tego co nam mowil Daniel to Rickson podbil do niego i wyzwal do walki ten podjol wyzwanie i z nim walczyl. dlatego nalezy mu sie szacunek!walczyli 15 min. i razem zdecydowali o zaprzestaniu walki, a Ty oczywiscie stawiasz na swoim!bjjj rules-yes, of course, naturlich, yavol, absulimoue!

SILA MIESNIA A NIE MIESA!
Luta Livre Poznan Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Napisalem juz jak sprawa wygladala. Oczywiscie jesli nalegasz to moge wyszukac wszystkie tematy dotyczace Luta livre i w kazdym opisac jak to Ll od Bjj w tylek dostawala. Nie ma problemu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 497 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4713
wierze...pewnie masz sciane tym wytapetowana, bo sie tak tym podniecasz.
Ismael pisze ze chlopaki z LL rzadzily w Rio, a za chwile sie okazuje ze dostawali po dupie.

SILA MIESNIA A NIE MIESA!
Luta Livre Poznan Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie musze sobie tapetowac. Tyle tego bylo ze w kazdej chwili mozna cos wynajac. A Wallidi mowi o ulicach, co chyba nie jest zadnym powodem do dumy.
Natomiast jak sie konczyly konfrontacje Bjj z Ll to dobrze wiemy.

Zmieniony przez - Boruta w dniu 2004-12-31 10:21:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 497 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4713
no,a najwiecej w "Budokanie" .
ja wiem swoje Ty wiesz swoje.

SILA MIESNIA A NIE MIESA!
Luta Livre Poznan Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co "w Budokanie"? W Budokanie staramy sie byc na bierzaco z tym co sie w swiecie dzieje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
"a Ty oczywiscie stawiasz na swoim!bjjj rules-yes, of course, naturlich, yavol, absulimoue!" - SOG! BUHAHAHA! A co do bycia na bieżąco w "Budokanie" - to pisanie z rocznym opóźnieniem relacji z gal (patrz UFC 40) jest tego najlepszym przykładem. Nie wypowiadam się o wszystkich numerach tego pisma, bo w ręku miałem tylko jeden numer (tenże właśnie - z recką UFC 40). Paablo thx za Soga, napisz w którym chcesz dziale, to odbije ofcooz! Pozdro!

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
A nawet wszedł w tym Twoj sogaczek

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paabloo ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3237 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 34974
Zostales znawca;)...


wrzuc gdzie chcesz

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak ktos ma problem ze slowem pisanym i nie trybi w ktorym miejscu jest dzial newsow to jego problem. Pozostaje tylko wspolczuc czlowiekowi ktory ma pretensje do gazety ze opisuje co ciekawsze walki.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

power of lokas

Następny temat

Dla rozluźnienia

WHEY premium