SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testosteron enanthate kiedy sie rozkreca

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 75621

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 60 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 568
1. WIEK: 20
2. WAGA: 68
3. WZROST: 179
4. WYMIARY:
-biceps: 36
-klatka: 103
-udo: 55
-talia: 79
5. STAŻ NA SIŁOWNI: ponad 2lata
6. DIETA: jest ulozona na 3700kcal przez trenera
-białko: min.2-3g aktualnie
-węglowodany: wegle 5g maks
-tłuszcz: 1
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: metanabol aktualnie enan
8. TRENING: 5x w tyg
9. CEL CYKLU: masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD jego zakonczenia: 3miesiace
11. POZIOM BF%: 7
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): chudniecia
13. STAN ZDROWIA: BDB
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 95
-martwy ciąg:
-przysiad:

Witam was
Jestem wlasnie na cyklu tego srodka, biore od 12dni 3 strzały dopiero zrobione po 250mg i mam problem...
A wiec tak chcialem zadac pare pytan odnośnie cyklu na enanie poniewaz szukam dlugo i niestety nie umiem dowiedziec sie o kilku informacjach odnośnie tego srodka.
1kiedy zaczyna sie ten srodek rozkrecac? Kiedy sie zaczyna czuć dzialanie i widac pierwsze efekty? Bo niestety ale jeszcze nic nie czuje ani nie widze (srodek od pewnego dila, firmy king labs jak by ktos chcial wiedziec)
2jak czuliscie sie na cyklu? Czy jakies zmiany nastroju, jakie samo poczucie itp
3jak zrobic przy takiej dawce poprawnie odblok przy stosowaniu przez 12tygodni (tu da sie doczytac informacji ale sa na prawde różne)
4 i ostatnie pytanie dodatkowe dla tych co brali enanthena solo. Jakie efekty po tym mieliscie (masa i sila) tu dodam ze wiem bardzo dobrze o tym ze na kazdego dziala wszystko inaczej i ze kazdy srodek jest inny, ale mimo wszystko mozecie sie pochwalic ;)
Z gory dzięki
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6265 Napisanych postów 76012 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754743
Branie się za doping, w momencie, kiedy dieta nie jest nawet w połowie dopięta, jest nieodpowiedzialne. Tym bardziej, jeśli układana była przez trenera.

Skoro nie masz sam pojęcia o diecie, to nie ma sensu zaczynać od góry, zacznij od podstaw, wylicz zapotrzebowanie https://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_%_bf-t276436.html w zależności od celu sylwetkowego, dodajesz (na masie), ujmujesz (na redukcji) kalorii, jeśli będziesz miał problem z dietą, warto skorzystać z rad moderatorów i doradców w dziale Odżywianie i odchudzanie: https://www.sfd.pl/Odżywianie_i_Odchudzanie-f10.html, a za środki, z wyższej półki, brać się wtedy, gdy dieta będzie odpowiednio ułożona.

Wspomóc się warto np.: BCAA: https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_BCAA_Max_Support-opis33276.html oraz kreatyną: https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Creatine_Muscle_Max-opis33277.html, to na Twoim poziomie wytrenowania jest zupełnie wystarczające.



1

Moderator działu Odżywianie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94381 Napisanych postów 364300 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668720
po kolei jak dla mnie to nie kwalifikujesz się do ssa
druga sprawa jak to bijesz dokładnie?
trzecia sprawa test już jest w organizmie wysoko i dizła
czwarta sprawa skoro jesteś po 3 iniekcjach to zrób badania i porównaj je z badaniami sprzed cyklu(jeśli trener ci tego nie zalecił to zmień trenera)
czwarta sprawa rozpisz jak jesz np. co zjadłeś wczoraj?
piata sprawa napisz jakiej firmy ten enentat



Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2015-03-07 06:53:07

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 60 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 568
dlaczego Twoim zdaniem sie nie kwalifikuje ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Bo jestes niedozywiony,naoisz co wczoraj zjadles
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 60 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 568
Jak bije dokładnie? Nie wiem o co tu Ci chodzi, ale co rowne 5dni po treningu w dawce 250mg w pośladki na zmiane.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 60 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 568
Za sekunke odpisze na reszte bo jestem na telefonie i nie wygodnie mi sie tu pisze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 60 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 568
Na pewno dziala tylko kiedy sie rozkreci?
A wiec tak
1sniad. serek danio plus jajecznica z 3jajek zagryzajac bułka
2sniad. 3bulki z wedlina i serem
1obiad. 100g ryzu z 150/200g filetu z kurczaka plus 15g oliwy
2obiad. Zupa kalafiorowa, drugie danie-Ziemniaki z ryba i surowka
Po treningiem carbo z bialkiem i orzechami wloskimi plus 2banany i owoce typu pomarańcze mandarynki
1kolacja.kanapki z serem szynka i maslem
2kolacja przed snem serek wiejski z oliwa
3700kcal przy mojej wadze to jest niedożywienie ;D?
Dobra Panowie koniec pisania konkretnie o mnie bo to nie ma sensu.. Chce pomóc tez innym bo tak jak i pisalem wcześniej nie znalazlem odpowiedzi na moje pytania w internecie.. Tak tez prosze o odpowiedz tych co brali enana solo
Firma to king labs entex 200- 200mg w 1ml

Zmieniony przez - wiperot w dniu 2015-03-07 07:41:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94381 Napisanych postów 364300 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668720
Odpisz na pytania to ja ci wszystko wyjasnie
2

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 60 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 568
Odpisałem. Chyba ze o czyms zapomnialem? Dieta ukladana przez trenera fitnessu, i on mi tylko dietke ułożył a nie ze mnie prowadzi caly czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94381 Napisanych postów 364300 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668720
Dieta bynajmniej srednia test dziala od 1 iniekcji zrob badanie w labie na poziom testa bedziesz wiedzial ile ten test wart
2

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 266 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 990
Ale testa czasem nie czuc od okolo 2 tygodnia . tak mi sie zdaje . mete np czuc po 2-3 dniach a test okolo 2 tyg cos widac. Tak mi sie wydaje .
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Korekta cyklu pomóżcie

Następny temat

lipo

WHEY premium