SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testo cypionate phoenix 250ml lab+methandienone 10mg fox

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3441

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 490
Witam mam Testo cypionate phoenix 250ml lab+methandienone 10mg fox
iczy do tego koksu moge brac animal pump+animal amino booster jesli morzecie prosze o pomoc co i jak czy brac odzywki w trkcie kucia sie czy po a moze przed i co ile bic tesci z gory dzieki pisze po raz pierwszy na tym forum sory jesli cos jest nie tak
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 490
siema mam pytanko do Pepsko chce porady twojej co ile bic tescia miales racje jechalem na sucho 2 miesiace teaz wale suple malo idzie ale cos sie rusza powoli za 17 dni chce zaczac cykl testo+meta i nie mam pojecia co ile walic go
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21795 Napisanych postów 71351 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576004
To nie randka w ciemno
Wstaw chociaż wagę, staż, itp...

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 183 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12530
250ml testa wow

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1460 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12781
i wszystko zostanie wypite na eksa

Zmieniony przez - GIGANTGYM w dniu 2010-08-31 21:33:04

Ruszyła machina i nic jej k***a nie zatrzyma! :)
Project "GIGANTGYM" in progress...
Kontuzja i rok przerwy :(
I'll be back!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 490
2lata cwiczylem mialem przerwy 3lata i chce powrocic na silowni
waga 73kg licho z wga bylo u mnie od zawsze szybka przemiane materi mam i jest lipa od kad pamietam dla tego prosze was o jakas rade czy do tescia i mety brac tego bostera i animal pump chcem wziasc sie za siebie wkoncu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 490
co proponujecie z gory dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja proponuje kreatyne i jedzenie , jak dojdziesz do szczytowej formy wtedy bomba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 490
mam wlasnieanimal z animala animal pump i teraz zastanawiam sie czy brac ja z boosterem przed koksem w trakcie a moze po
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 490
a tescia co ile bic myslalem o 2 kuciach w tygodniu do tego po 3 blety mety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 490
mam wlasnie z animala animal pump i teraz zastanawiam sie czy brac ja z boosterem przed koksem w trakcie a moze po poprawka hee sory
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pobaw sie na sucho przez miesiac , dwa , pozniej przywal suple , a jak juz dojdziesz do siebie odpal zabawki inaczej to wedlug mnie nie ma sensu od razu wchodzic na bombe bo szkoda stafu zeby sie odbudowac . Lepiej to na suplach zrobic
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanko o rozpis cykl na sucha mase.

Następny temat

Clomid + Novedex na PCT

WHEY premium