SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

T3

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1616

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 381 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13001
Wyprobowalem naprawde wiele sposobow na uzyskanie suchej masy miesniowej ale niestety nie moge osiagnac zamierzonego efektu. Znam siebie doskonale dieta pomaga ale tylko przez pierwsze tyg. Z aerobami tez nie mam problemow bo trenuje sw 5 razy w tyg. Nic nie pomaga nawet naprawde dobre spalacze wiec postanowilem zabrac sie za t3. Slyszalem juz wiele opinii o tym srodku i jedna z nich to ze najlepiej brac go przed snem gdyz wtedy poziom hormonu jest najstabilniejszy. Co o tym sadzicie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
ja mysle,ze dieta pomaga tylko pierwsze kilka tygodni bo dalej nie jest trzymana , znam to po sobie,wiec nie pisz ze masz odpowiednia diete i trzymasz ja 100% bo to bedzie klamstwo

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 381 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13001
Trzymam w 100%. 6 posilkow co 3 godz. 3 pierwsze zawieraja ok 300g wegli zlozonych z tego wzgledu ze jak zmniejszalem ich ilosc to zle czulem sie na treningach sw. 3 kolejne to miesko z warzywami ktorego jem ok kg dziennie. Wiec gdzie tu jest blad?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 381 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13001
Jest tutaj ktos kompetentny mogacy odpowiedziec na moje pytanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 396 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69813
Czynników powodujących takie a nie inne zachowanie organizmu jest mnóstwo i złotego środka nie ma.Każdy jest inny.Problemem może być np. przetrenowanie,za mało tłuszczy,za dużo białka,nieodpowiednie źródła białka i naprawdę wiele innych.Musisz spróbować wszystkiego co ci powiedzą profesjonaliści i dodatkowo kombinować od siebie.Znajdziesz się w końcu.Oczywiście jeśli masz wszystko ze zdrowiem,hormony te sprawy.pozdro

mały krępy, niewywrotny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Chcesz suchej masy czy zbić fat?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 381 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13001
Interesuja mnie te 2 sprawy Krzykacz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Zarzuć ankietę.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 381 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13001
1. WIEK:30
2. WAGA:85kg
3. WZROST:175cm
4. WYMIARY:
-biceps:40
-klatka:106
-udo:60
-talia:87
5. STAŻ NA SIŁOWNI:ok 5 lat
6. DIETA:
-białko:ok 4g
-węglowodany:5g
-tłuszcz:3g
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 1 cykl npp prop wino
8. TRENING:z tego wzgledu ze trening sw zajmuje mi mnostwo czasu wybieralem trening silowo-wytrzymalosciowy a dopiero od jakichs 2 lat stosuje typowo sylwetkowy
9. CEL CYKLU:niedawno skonczylem wiec moze od stycznia zaczne jakis masowy
10. OSTATNI CYKL I ODSTEP CZASOWY OD JEGO ZAKONCZENIA:odblok skonczylem miesiac temu
11. POZIOM BF: nie mam pojecia ale fitnesmanem nie jestem
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):do tycia
13. STAN ZDROWIA:b.d
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:nie mam
15. PPM (podstawowa przemiana materii):raczej wolna
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:100
-martwy ciąg:170
-przysiad:120
Mam nadzieje ze dostane odp na nurtujace mnie pytanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Powtórz krótkie estry + clen/efa na koniec.
Jak na tych środkach nie masz efektu to z dietą kulejesz - poziomu bf nawet nie znasz a redukcję chcesz robić i to na T3 od razu. Piszesz, że suche mięcho Cię interesuje w ankiecie, że masę będzie robił...

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 381 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13001
Napisalem ze byc moze zrobie masowy to po pierwsze. Po drugie po clenie paskudnie sie czulem i juz nigdy tego nie wezme. Efke bralem i zabralo mi miesnia wiec chyba tez sie nie zdecyduje. Dieta nie kuleje trzymam sie ale jestem sfrustrowany gdyz nie widze juz efektow.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Winstrol jak brac pomocy plxx !!!!

Następny temat

Bold + Teśc + Winstrol

WHEY premium