SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szymon Kołecki

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 17096

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 758 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29576
aha hehe :D :D

„Citus, Altius, Fortius” - „Szybciej, Wyżej, Mocniej”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 758 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29576


.

„Citus, Altius, Fortius” - „Szybciej, Wyżej, Mocniej”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 758 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29576


..

„Citus, Altius, Fortius” - „Szybciej, Wyżej, Mocniej”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 758 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29576


...

„Citus, Altius, Fortius” - „Szybciej, Wyżej, Mocniej”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 758 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29576


hehe macie chłopaki ode mnie taki bonus co prawda to nie Kołecki;p
Ja to ten w kolorowym wełniaku :D Dziś na treningu znalazłem jakieś stare wełniaki :D

„Citus, Altius, Fortius” - „Szybciej, Wyżej, Mocniej”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 7150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84652
z mojego miasta chłopak (czyt Oława)

pamiętam chodziłem kiedyś w kosza pograć, na małą salkę przy stadionie gdzie on wtedy trenował i zawsze mnie wkurzało, że te obciążenia i gryfy się po całej sali walały

tak smukły skromny chłopak wtedy z niego był, ale ciężary pizgał niesamowite

wieczorem poszukam może jakieś foty z nim mam to wrzucę, tylko że to było z 10 lat temu

Zmieniony przez - eNd_ w dniu 2009-05-01 11:05:46

"Chęci i cierpliwość to wielbłądy, które mogą
Cię przewieźć przez każdą pustynię"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 758 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29576
eNd_ wrzucaj :D:D

„Citus, Altius, Fortius” - „Szybciej, Wyżej, Mocniej”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 509 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21391
zauważcie, że wielu ciężarowców wręcz nie wygląda na silnych, ot tacy dobrze poprostu zbudowani atleci w porównaniu do panów z TS czy strongman,a tym bardziej kulturystyki, a jednocześnie uważam, że to najsilniejsi ludzie wszystko w pełnym zakresie ruchu bez sprzętu technicznie no poezja poprostu ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 758 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29576
mistrzu_2 masz rację ciężarowcy nie są potężnie zbudowani a dźwigają ogromnie ciężary. Który ze strongmanów albo kulturystów podrzucił by 200kg.

„Citus, Altius, Fortius” - „Szybciej, Wyżej, Mocniej”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 958 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17700
200kg to podrzuciliby, Pudzian na treningach robi wybicia z 200, on czy Savickas daliby radę nawet przy miernej technice zarzutu. Natomiast 250 to żaden strongman (za wyjątkiem Kokyaeva) by nie podrzucił.

Pozdrawiam!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

beznadziejne slaby uścisk

Następny temat

Kalendarz 2009?

WHEY premium