SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Susta 300 + deca

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1358

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Po pierwsze edytuj odpowiedzi i nie pisz jednej pod druga...po drugie cel cyklu dotyczy najblizszego cyklu a tenjaki mabyc masowy?jest za krotkio drugie tyleczylideka min 14tyga coza tymidzie test 16tyg
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 153
Dzięki za odp tak ten ma być na masę i sorry ale pisze z telefonu i coś mi się zawiesiło nie mogłem dłuższych wiadosci pisać myślałem ze się nie da wracając do tematu 14 tyg e4d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Susta 300 daj e4d a deke pewnie masz 200mg to daj tez e4d w jednym strzale z susta
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 243 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2200
Nikt nie chce dla ciebie źle. Na twoim miejscu posiedzial bym trochę na forum jakiejs wiedzy nabył zainteresował bym się tym wszystkim bardziej. Następnie jakieś badania zrobił... Estriadol, progesteron, prolaktyne i testosteron żebyś wiedział na czym stoisz potem a przede wszystkim jakąś redukcję zrobił minimum do 15% ale jak chcesz to możesz zrobić tak jak napisałeś. Robić jednocześnie masę, redukcję i siłę wszystko naraz, Tesc, deka, tren, boldek, Master, clen, efka i za miesiąc na zawody :D Arnolda odrazu coś w tym stylu :D ale nie stety tak się nie da. Masa-->redukcja-->masa-->redukcja i tak w kółko aż osiągniesz swój cel i marzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Andrzej 32
Wy jak zaczynaliscie z dopingiem to zapewne już odrazu wszystko wiedzieliście


Nikt od razu wszystkiego nie wiedział, jednak , powinieneś trochę poczytać.na temat saa.

Cykl deka +test jest fajnym , mało inwazyjnym cyklem na masę , jednak za krótko i za małe dawki są w twojej rozpisce, nandrolon mocno blokuje stąd , dobrze będzie jak przed cyklem zaopatrzysz się w inhibitor prolaktyny, jak cabaser, norprolac lub w najgorszym wypadku , bromergon, oraz z 6opakowań pregnylu 5000iu oraz z 4-5opakowań provironu aby progesteron , nie szalał. Proviron także przyda się do pct.

Moja propozycja aby cykl miał sens.

1-14 deka 400mg tygodniowo
1-16 testosteron 500mg tygodniowo.
7-14 proviron 2razy 25mg
4- hcg 100iu e3d. 1 ampułka pregnylu
9-16 hcg 100iu e3d -2 ampułki pregnylu. Resztę zostawiasz przed sermami clomidem inolvą.

Powodzenia.
1

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 153
Dzięki za rozpiske co do interesowała się od paru dni nic nie robie tylko siedzę na forum i czytam różne wpisy tylko każdy jest inny i i wiadomo radzicie inaczej dlatego prosiłem żebyście mi to rozpisali żebym wiedział na czym stoję teraz mogę się do waszych rozpisek odnieść i poczytać co i jak jeszcze raz dzięki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Filmik GH-15 trenbolone, refleksje filmik z lektorem.

Następny temat

Susta 300+deca

WHEY premium