SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sucha masa

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2066

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 209 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1717
1-12 Boldenonek Gen-Far 50 mg ed
1-12 prop E A P 50 mg Ed
1-6 meta scanbech 20 mg ed
1-6 npp Unichem/eap/EC 50 mg ed
1-12 T3 12.5mcg ed

Jka skoncze redukcje planuje przesjc na taka masowke Bedzie dobry cyklon? Jestem juz długo on
Dieta mysle Low carb Białeczka gdzies ze 4 g moze wiecje?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 209 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1717
hoho Jednak zmadrzałem i postnaowiłem sie odblokowac zaczekac z 1-2 misaice i ruszyc tym cyklem Niema co przeginac Mam pytanie co do odbloku chce walnac Clomid nolve proviron i 10 mg mety z ranca mysle nad czyms takim
1-21 clomid 50 mg ed
1-21 tamoxifen 40 mg ed
1-21 proviron 25 mg ed
1-21 meta 10 mg ed
i został mi arimidex czy tez go załczyc do odbloku chocby 1/4 tabsa?
I Co z reduktion ? Przerwac na czas odbloku? Czy przejsc z ckd na zbilnasonwa i leciec na clenie a T3 zostawic na ponziej ? Hmm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2386 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28303
ed,ed,ed i do tego 4g bialka no i meta. Nie wiem czy watroba wytrzyma od takiej ilosci biala. No i czy Ty wytrzymasz od takiej ilosci igiel

Ale czekajcie wszyscy zblędną Wam twarze jeszcze kilka miesiecy ja Wam k***a pokaże

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 339 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22215
zayebiste dawkowanie, nie ma co, jestem tylko ciekaw gdzie to wszystko bedziesz wbijał
ogolnie to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 209 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1717
hehe uwielbiam sie kłuc dziennie niema problemu o to lubie bic w trice bice barki :P Oglnie czy dobry cykl chce weidziec?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1358 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13454
170mg towaru dziennie to 1,2grama tygodniowo, nie przesadzasz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 209 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1717
mowie ze juestem sporo on Najpierw robiełm mase teraz redukcje i po tym znowu masa wiec Mysale ze to mnie kopnie po porostu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 13272 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 96496
Nie wiem czy watroba wytrzyma od takiej ilosci biala

a nie przypadkiem bardziej nerki?

"Graviora manent"
Wergiliusz - "Eneida"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2386 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28303
po***alo mi sie. do tej watrobki chcialem dopisac o mecie bo 6 tyg po 20mg to mysle sporo

Ale czekajcie wszyscy zblędną Wam twarze jeszcze kilka miesiecy ja Wam k***a pokaże

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1592 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10551
ostro i do tego przez 12 tyg dzien w dzien kłucie...84 zastrzyki (o ile wszystko bijesz w jednym strzale)

nio ale jak jesteś długo ON to czemu nie...szkoda zrostów

haters gonna hate...
lovers gonna love...
i love haters <3

Najlepsze przed Tobą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
zatrzymasz sie na 7-8 tygodniu i raczej do 12 za duzo juz nie zrobisz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 209 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1717
boldek w 6 tyg daje przyrosty wiec ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MOJ PIERSZY RAZ !!! ;]

Następny temat

ODblok

WHEY premium