SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stare porachunki...

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4875

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4597 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15690
ja ci powiem tak zdania te wyrwane sa z kontekstu wiec nie przyznajemy sie do winy nie bedziemy tez odpowiadac na dalsze twoje pytania gdyz sugeruja one nasza wine.

powiem w skrucie i ostatni raz tu chodzi o kolesi ktorzy twierdza ze
a) ich styl jest lepszy
b) chodza na silke i i tak rozpieprza kazdego
c) kozacza ze sa urodzonymi fighterami i np jak napisal zgnilec "nikt nawet tyson nie zknockoutuje mnie jednym ciosem"

na takich typow nie dzialaja argumenty slowne trzeba im wytlumaczyc przez prakyke i recznie

co do tekstow ze sie troche przykoksuje wyobraz sobie ze chodzisz na silke i np na jakies sw a tu ci mowi jakis misiek po ch chodzisz na to sw i tak mnie nigdy nie pokonasz i cie np z bara ciagnie albo zabiera ci butelke z isostarem... no i co poradzic cwiczysz az osiagasz perfekcje i pokazujesz gosciowy ze nie mial racji i zabierasz mu jego isostar. rzeklem

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]SFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />

Mr. Anderson. Suprise... to see me?

****SFD FIGHT CLUB****
jeneral Broni (niezla laska ta Bronia)

bo zycie to nie je bajka to ciezka je bitwa

http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=37&topic_id=91981 -strona klubowa (przylacz sie)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tylko jeszcze się podszkole i dpiero zaczne balety wśród tych co gadali że to mi g**** da lepiej iść na siłke 200 mety i do przodu a teraz już zmieniają zdanie
to jest cały sens wypowiedzi !!! nie chodzi mi o to aby pokazywać jaki to zemnie kozak bo i tak wiem że by oberwał ostro od wielu osób zdaje sobie z tego sprawe ale chodzi mi o to że jak ja zaczynałem trenować sw to moi pseudo kumle poszli na siłownie i odrazu zabrali się za koks owszem urośli w oczach ( stracili resztki szacunku w moich oczach to tak jak ty piszesz że pójdzie na siłke na 3 miechy przed wakacjami i zerze kilo koksu aby wyglądać lepiej) i do tąd gadają że mi to g**** dało żebym zobaczył jak oni urośli jaką mają siłe ale jeden juz zrozumiał swój błąd i zaczął ze mną chodzić kickboxing ale reszta nadal wie co dla nich dobre i mówią że zawsze będą lepsi odemnie to mie poprostu w****ia

rozumiem ciebie bo jak przeczytałem te zdania które powyrywałeś z całości to i dla mnie wydawało to się po******lone szacunek Tank dla ciebie i masz soga


https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]SFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />

Życie to najlepszy narkotyk
...uj na to kłade bo i tak Dam rade !!!
"Gdy Bóg stworzył kobietę, diabeł stał się niepotrzebny"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obozy Treningowe

Następny temat

Karate Tradycyjne

WHEY premium