SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Soczewki dla wyglądu

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3321

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 113
Witam!
Wiem, że było już kilka takich tematów ale odpowiedzi na nie mnie nie zadowoliły... Mam nadzieję, że możecie mi pomóc. Otóż nie posiadam żadnej wady wzroku ale naszła mnie ochota na kolorowe soczewki. Mógłbym takie nosić? Nie popsuje przez to oczu? Czy wyglądały by one "normalnie" na oczach? Mógłbym po prostu zamówić na allegro jakiś kolor i sobie je założyć bez kontaktu z okulistą? Osobiście myślałem nad jakimś niebieskim kolorem a jak by wyglądał biały ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Usunięty przez malutka_k za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 504 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13476

Obecnie jestem na cyklu na gainerze o_O

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
Dresik jak nie masz nic madrego do powiedzenia to lepiej nic nie mow.

Pewnie ze mozna takie nosic, tez nawet nad takimi myslalam bo mam niebieskie oczy a podobaja mi sie takie szafirowe. Jak nie bede miala na co wydac kasy to sobie kupie

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1339 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27713
musisz sie umowic z okulista na badania na soczewki aby wiedziec jaki promien krzywizny soczewki odpowiada Twoim oczom,aby pokazal CI jak je sie zaklada i sciaga,jak sie z nimi obchodzic na codzien(jaki plyn stosowac,i ew krople do oczu).Badanie jest tanie-chyba ponizej 20zl.

Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu. Prawdziwi mężczyźni żują pszczoły.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 113
No i wszystko jasne dzięki wielkie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 29 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 256
Czy moge na brazowe oczy zalozyc niebieskie soczewki >?? jakie by pasowaly do brazowych oczu >>?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1339 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27713
nie mysl ze bedziesz mial niebieskie oczy takiego koloru jakiego jest soczewka,przez kolor soczewki w pewnym stopniu bedzie przebijal kolor teczówki.

Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu. Prawdziwi mężczyźni żują pszczoły.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja nosiłem soczewki przez 2 dni i je porwałem bo zadelikatne były . Ostatnio zrobiłem laserowa korekte wzroku i 100x lepsze od soczewej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1339 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27713
gdyby po zabiegu laserowej korekcji wzroku nie bylo sajdów to tez bym zrobil.

Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu. Prawdziwi mężczyźni żują pszczoły.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja narazioe żadnych sajdów nie mam , fakt faktem ,ze miałem sporo grubsza rogówke czy co tam niz trza do zabiegu , i ryzyko było prwaie 0 . Ale żadnych sajdów nie mam po niej .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1339 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27713
Chodzi o to ze po zabiegu rogowka nie bedzie tak zrosnieta jak była przed nim,gdybys dostal czyms w oko mogla by sie poprostu oderwac..

Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu. Prawdziwi mężczyźni żują pszczoły.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

problem z bicepsem

Następny temat

wyskoczył mi bark

WHEY premium