SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siatkówka, ile chodzić w stabilitorze

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 829

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12
Witam. Skręciłem nogę podczas meczu w siatkę dosyć dawno piątek 13 listopada, II stopień. Bach opuchlizna taka że nie było mowy o włożeniu stopy do buta. Następny dzień do lekarza, włożył mi nogę w szynę i gips, czytałem, że tak się nie robi i właśnie przez tego dziada 65 dni bez siatki bo podobno bez gipsu i szyny jakieś 2 tyg i można myśleć o powrocie do treningu, ale ok jak się stało to jest, trudno. Od razu kupiłem stabilizator, buty za kostkę i jazda na hale Nie gra się tak dobrze jak przed kontuzja ale wracam do formy I mam takie pytanko: jak długo będę musiał ciupać w stabilizatorze? Chłopaki z drużyny mówią że już zawsze. Miał ktoś podobną sytuacje? THX z góry za pomoc

Zmieniony przez - ProjectOne w dniu 2010-02-07 00:55:04

Zmieniony przez - ProjectOne w dniu 2010-02-07 00:57:32
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34592 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434064
stabilizator to rodzaj zabezpieczenia przed urazami, jeśli chcesz ich uniknąć lub zneutralizować to w nim graj

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12
A po jakim czasie kostka będzie już w pełni sprawna, tak jak przed kontuzją?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Koszykówka najbardziej technicznym sportem

Następny temat

zwiekszenie ilosci czerwonych krwinek

WHEY premium