SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

San Disc Cruzer Control

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 695

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 951 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13099
witam drogich użytkowników. mam do sprzedania tak jak w temacie pendrive'a 4gb. oczywiscie jest oryginalne opakowanie, skórzany futeralik z zapinką, instrukcje itd. nie kupiłem go lecz dostałem w prezencie, nie jest mi potrzebny ale jakos się tak został;p nie używałem go nigdy.. tzn próbowałem go podpiąć ale mam zchrzanioną płyte główną i mi sie zawiesza komputer;/ nie jest to na pewno wina tego urzadzenia gdyż jest ono w 100% sprawne! i tylko ten jedyny raz użyte! na dowód tego ze to nie pendrive jest przyczynązwiechy powiem że np. jak mam płyte w napędzie to komputer sie caly czas resetuje podczas włączania;p a myszy pod usb tez podpiąć nie moge;p na allegro kosztuje około 80zł.. tu daje przykład;p

http://www.allegro.pl/item644207963_sandisk_flashdrive_cruzer_contour_4gb.html

dla zainteresowanych wysyłam zdjęcia, albo poprostu je później wkleje tutaj bo teraz nie mam czasu za co przepraszam, na prośbe wystawie równierz przedmiot na allegro ;) moja cena to 60zł do negocjacji ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sony playstation 2 - sprzedam

Następny temat

Kupię koszulki, spodenki Nike, Adidas, Puma (stadionówy)

WHEY premium