SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Samo wino?????

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1607

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 103 Napisanych postów 468 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1980
Czy przed latem samo wino na troszke rzezby cos pomoze??? Nie chce sie koksowac mocnymi SA a wino chyba takie nie jest! Chcialbym troszke suchego miesnia i troszke rzezby na nim zrobic... Co o tym sadzicie??? mozna samo wino???

bez masy nie ma klasy...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 91 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 947
Pewnie ze mozna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 91 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 947
"WINSTROL DEPOT
Jest on lubianym sterydem w wielu dyscyplinach sportu.

Jest dobrym sterydem pod warunkiem, że odpowiednio go stosujemy. Jest to Także ważne, gdyż zastrzyki są bardziej efektywne niż tabletki. Substancja nie jest rozpuszczana w oleju tylko w wodzie. Dlatego musi być używany przez krótszy okres niż inne sterydy. Przez to, że rozpuszczany jest w wodzie, musi być częściej zażywany, niemal codziennie.

Dobre rezultaty można osiągnąć po 50 mg/dzień. Jest on dobry przed zawodami, Wraz z niskokaloryczną dietą daje wysoką jakość mięśni. Zwykle nie jest używany podczas diety jako jedyny. Często jest kombinowany z PARABOLANEM. Inną kombinacją jest 50 mg WINSTROLU DEPOT nadzień i FINA-JECTU 30 mg/dzień. Często FINAJECT jest zastępowany PARABOLANEM. W zależności od predyspozycji każdego zażywającego, atleci używają 50 mg WINSTROLU DEPOT każdego pierwszego, drugiego dnia i PARABOLANU 76 mg/l,5 ml każdego pierwszego dnia. W.-D. może być kombinowany z MASTERONEM, EQUIPOISE, HALOTESTINEM, OXANDROLONE, TESTOSTERONEM PROPIONATE, PRIMOBOLANEM i HCG.

Retencja wody i spadek wagi mięśni muskuł jest rzadki, może być zauważany jedynie po zaprzestaniu zażywania. Atleci, którym zależy na budowie masy i siły, często stosują WINSTROL DEPOT z DIANABOLEM, ANADROLEM 50, TESTOSTERONEM i DECA-DURABOLINEM (100 mg ANADROLU 50/dzień, 50 mg WINSTROLU DEPOT/dzień, 400 mg DECA-DURABOLINU/tydzień).

Starsi atleci i sterydowi nowicjusze mogą osiągnąć dobre efekty po WINSTRO-LU DEPOT z DECA-DURABOLINEM lub WINSTROL DEPOT z PRIMOBOLANEM DEPOT. Kiedy będą go brali w odpowiednich dawkach, efekty uboczne nie wystąpią. Problemy u kobiet mogą wystąpić, gdy biorą 50 mg 2 razy w tygodniu.

Efekty uboczne: niski głos, męskie symptomy. Efekty u kobiet i u mężczyzn: bóle głowy, zmiany poziomu HDL i LDL, skurcze i w rzadkich przypadkach podwyższone ciśnienie krwi.

Od kiedy jest rozpuszczany w wodzie, jest bardziej bolesny.

Jest bardzo dużo podróbek. Oryginalny specyfik można rozpoznać, że substancja jest oddzielona od wody. Kolor podróbki jest mleczny, biały. Nie kupuj ampułki, która zawiera więcej niż 1 ml substancji.

Oryginalny hiszpański WINSTROL ma brązowy wydruk na ampułce. Cena 50 mg-owego WINSTROLU DEPOT waha się pomiędzy 10 a 15 USD na "czarnym rynku".

W USA jest produkowany tylko dla potrzeb weterynarii. Jest też dostępny na naszym rynku, dobrze działający STANAZOLOL l ml 50 mg (Kenya), chwalony jest również STANOSUS 50 20 ml 50 mg/ml. Jest to oryginalny STANAZOLOL dla zwierząt, budujący suchą masę ciała, jak również dużą siłę. Jest produkowany przez firmę australijską JUROX. Butelka jest brązowego koloru z fioletowym napisem STANOSUS 50, w fioletowym prostokącie umieszczono również napisy ANABOLIC STEROID SUSPENSION, Powyżej jest napis w prostokącie CAUTION S4 i kilka czarno-czerwonych napisów ostrzegawczych. Datę ważności znajdziecie po lewej stronie, jest tam również numer serii. Po prawej zaś stronie jest podany sposób zażywania (oczywiście dla zwierząt).

Jest to wygodna forma, ponieważ kupując 2-3 butelki mamy wystarczającą ilość na cykl

Dostępna na rynku jest również STROMBA-JECT pakowana w strzykawkach po 3 szt., do których są dołączone igły. Jest to jednak towar drogi, ponieważ za l ml 50 mg trzeba zapłacić nawet 50 zł,""WINSTROL - TABLETKI
Ma wiele form, Tabletki są mniej efektywne niż zastrzyki. Odkąd tabletki są 17-alfa, mają negatywny wpływ na wątrobę.

Powodem wielu przykrych efektów jest to, że atleci nie biorą odpowiednich dawek. Faktem jest, że zastrzyki WINSTROL-DEPOT są brane w dawkach 50 mg/dzień, a tabletki często są brane dowolnie. Niektórzy biorą 2 mg a inni 12-25 tabletek na dzień. Jedna tabletka 2 m-gowa kosztuje 0,70 do l USD na "czarnym rynku",

Przez dłuższe branie mogą wystąpić bóle gastryczne i choroby wątroby. Kobiety powinny brać raczej tabletki (10-16 mg/dzień). Kiedy dzienne dawki są redukowane o 5,8 mg, uboczne efekty są rzadkie. Kiedy kobiety biorą zastrzyki możliwy jest wzrost efektów androgenicznych. Dawka powinna być rozłożona na rano i wieczór podczas posiłków, co minimalizuje bóle gastryczne.

Tabletki są produkowane w 5 mg-owej wersji tylko przez WINTHROP COMPANY w Belgii i przez STERLING-HEALTH na Węgrzech oraz przez Republikę Czeską.

Mimo tego, rzadko są dostępne na europejskim "czarnym rynku" Najczęściej dostępne są hiszpańskie i włoskie, produkowane przez ZAMBON. Mają listki z 10-20 tabletkami. Łatwo są rozpoznawalne bo są różowe. Hiszpańskie tabletki mają wybite "W" na tyle l zawierają 20 tabletek, kiedy włoskie zawierają tylko 10 tabletek i nie mają "W". Amerykańskie tabletki produkowane przez WINTROP i UPIOHN zawierają 2 m-gowe tabletki i nie są one na listkach, tylko w ampułkach. Oryginalne tabletki są twarde i nie kruszą się."


Artykuł z www.kulturystyka.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10707 Napisanych postów 45558 Wiek 25 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 57816
Raczej nie zabardzo, wejdzie silka, troche spalisz. Dobra kombinacja jest winko/Clen
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CLOMID PO DECE

Następny temat

dobra rozpiska?