SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Różne GH wyniki zdjecia

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14287

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 80 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1240
Dziekuje Pejki.Soma wychodzi nienajgorzej jak na under mozna brac 2x wieksza dawke i wyjdziesz jak na aptecznym geno po terminie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 455 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7038
a zreszta ja juz w zadne fora i wyniki przez kogosrobione niewieze bo na tycg wszystkich forach siedz sami dupki ktozy chca promowac swoje gowno !! jakies hyge azja hyge black i jeszcze pare innych widzialem na uk forum !!! kazde z wynikami 35 hehehe !!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 455 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7038
tak soma trzyma fason kumpel tez bada co jakis czas i zawsze koo 10 jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 455 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7038
DevilEvilMan
Dziekuje Pejki.Soma wychodzi nienajgorzej jak na under mozna brac 2x wieksza dawke i wyjdziesz jak na aptecznym geno po terminie..


a ztym porownaniem to niewiem bo juz duzo opini slyszalem ze 10 ui ugl nieda ci tego co 3 ui apteki ! niedlugo sam wyprubuje apteke pierwszy raz i poruwnam lecialem some 4 miechy a teraz lece hyge juz z 3 ... niedlugo bedzie geno :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 80 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1240
Ile jednostek leciales pdzielone czy razem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 455 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7038
caly czas lecialem 5 przed snem ... od paru tyg daje rano po h**owo mi sie spalo

Zmieniony przez - pejkiZks w dniu 2014-02-03 23:50:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1240
Z tego co wiem badanie trzeba robic po 3.5h a Wy niewiedziec dlaczego po 2h robicie jak jeszcze stézenie niejest optymalne, jutro jak bede mial chwile pobiegam po klinikach i sam sie przetestuje.A i jeszcze jedno trzeba bic dany towar jakis czas (10 dni) a nie tak fiolka tu fiolka tam.

no pain no game

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 455 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7038
juz ci wczesniej pisalem , ja wiem z kturego forum biezesz info i wypowiedziami kogo sie sugerujesz ... nierub tego wiecej bo tylko na idiote wychodzisz !!! po 3-4 h prawie hgh juz w sobie niebedziesz mial !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 455 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7038
a zresztam idz sam do labu wbij to 10 ui hyge black i zbadaj po 3 .5 h !! i zobaczysz czy ci wyjdzie 30 :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1240
Glupoty wypisujesz, po 3h to dopiero sie wkreca srodek na najwyzsze stézenie a po 6h ZACZYNA BYC STOPNIOWO USUWANY!!!!.PO 2h to niemasz pewnosci czy badasz 70% stézenia nawet i tak jak wczesniej pisalem co najmniej po 10 dniach brania.

no pain no game

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Propionat Dose Generics

Następny temat

alchemia prop

WHEY premium