SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 778

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 206
Witam wszystkich i proszę o normalna odpowiedz....
Chciałbym się was poradzić. Mam 20 lat jestem niski i chudy, trenuje sztuki walki od 2 lat na siłkę sporadycznie od 3 lat chodzę, diety w sumie żadnej specjalnej nie mam. Chciałbym zacząć cykl na omie ale nie wiem czy wogle jest sens( i tu właśnie pytanie do was) co radzicie kłuć się czy nie? nie chodzi mi, żeby być s pompowany jak balon tylko przybrać na masie mięśniowej i na sile w baaardzo szybkim czasie. Jeżeli mogli byście coś napisać będę wdzięczny

„Kto stawia sobie za cel doskonałość, osiąga więcej niż przeciętność; kto stawia sobie za cel przeciętność, nie osiągnie nawet tyle.”

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Na tym środku właśnie tak będzie.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 206
A jest cos co da mi szybko siłe i mase ale mnie tak niespąpuje?

„Kto stawia sobie za cel doskonałość, osiąga więcej niż przeciętność; kto stawia sobie za cel przeciętność, nie osiągnie nawet tyle.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
moze zacznij od ANKIETY...

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82718 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699615
jak byś porządnie trenował sporty walki to byś wiedział że gwałtowne przybranie na wadzę nie idzie w parzę z wynikami//////////
nie ma żadnego środka który Ci szybko zbuduje masę mięśniową...
na to trzeba czasu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 206
OK Sory, ze tak z partyzanta o ankiecie nic niwiedziałem mój blad mogłem wczesniej zerknac njpierw...... Czyli co??? Dieta i systematyczne cwiczenia na siłowni ( cwiczyc cwiczyc cwiczyc.....) tak???

„Kto stawia sobie za cel doskonałość, osiąga więcej niż przeciętność; kto stawia sobie za cel przeciętność, nie osiągnie nawet tyle.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82718 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699615
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 206
Dobra dzieki wielkie.Mozecie usunac temat jezeli jest taka opcja.To lece do działu odzywianie.... 5

„Kto stawia sobie za cel doskonałość, osiąga więcej niż przeciętność; kto stawia sobie za cel przeciętność, nie osiągnie nawet tyle.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82718 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699615
następny nawrócony
chyba pójdę do nieba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 206
Hehe to chyba dobrze nie...?:D

„Kto stawia sobie za cel doskonałość, osiąga więcej niż przeciętność; kto stawia sobie za cel przeciętność, nie osiągnie nawet tyle.”

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jaka firma

Następny temat

EFEDRYNA DLA KOBIET

WHEY premium