SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1184

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 62 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 743
Witam wszystkich, mam pytanko, wale trenik, została mi końcówka flakonu, dill mówi ze przez jakiś miesiąc, półtora będzie lipa z trenem.Czym moglbym zastąpić na ten okres tren? Myślałem nad winem? Co wy na to? Czy jest coś innego o podobnym działaniu? Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Poniższą ankietę wystarczy skopiować, wkleić do swojego tematu i wypełnić. Ułatwi to zadanie osobom chcącym udzielić pomocy / odpowiedzi, gdyż będą miały niezbędne dane o osobie chcącej przeprowadzić dany cykl.

Dzięki temu udzielona odpowiedź będzie szybsza i z pewnością trafniejsza. Pozwoli to też uniknąć licznych pytań o dane, wymiary itp...

1. WIEK:
2. WAGA:
3. WZROST:
4. WYMIARY:
-biceps:
-klatka:
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI:
6. DIETA:
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:
8. TRENING:
9. CEL CYKLU:
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):
13. STAN ZDROWIA:
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:
-martwy ciąg:
-przysiad:

PYTANIE:

Ankietę obowiązkowo należy wypełnić w całości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Napisz tez cos wiecej, jak dlugo juz lecisz tren, co leci dodatkwoo. Jakie dawki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 62 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 743
1. WIEK: 24
2. WAGA: 91
3. WZROST: 183
4. WYMIARY:
-biceps: 43
-klatka:
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 6lat
6. DIETA: aktualnie brak
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:
8. TRENING: wino,teść, tren
9. CEL CYKLU:
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):
13. STAN ZDROWIA: Bardzo dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: porost
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE: nie sprawdzałem aktualnie
-klata:
-martwy ciąg:
-przysiad:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 62 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 743
Tren 150mg flakon, ogólnie poszło 18 szota, wale co 4 dni z susta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Jaki to tren acet czy enan? ile mg tyg go dajesz? 150mg flakon, czy moze 150mg/ml ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2953 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94266
Przy takim wypełnienie ankiety za dużo osób pewnie się nie wypowie.

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 62 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 743
Tren enan i tygodniowo leci 300mg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 62 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 743
Plus do tego 650mg susty jak dobrze liczę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Nie wiem jaki masz sens w braniu towaru, bez ogarnietej z grubsza chociaz miski. Nie mozesz na ten czas pozycyszyc towaru od ktoregos z kumpli? Jesli nie to moze i lepiej dla Ciebie, na zdrowie Ci wyjdzie. Schodzisz z trenu i lec samego testa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 62 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 743
Micha z grubsza staram się ogaraniac ale różnie to bywa,czasem mam takie dni ze mi się aż ulewa a czasem trafi się taki dzień gdzie chodzę głodny bo nie ma czasu zjeść dobrze, nie bardzo mam od kogo pożyczyć trenu,jak rozumiem winem nie mogę go zastąpić?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Polada -agencja do zwalczania dopingu w sporcie . Debata

Następny temat

problem na początku cyklu enan

WHEY premium