SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przewód pokarmowy :(

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4912

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1405
Witam. Mam pytanko. Zawsze rano jak wstaje to mam nudnosci a jak cos w tym czasie wypije to mam nawet wymioty.Kolo poludnia okolo 12 czasem wczesniej lub pozniej moge dopiero cos zjesc ale to onczy sie najczesciej lekkim bolem brzucha, po tym posiłku nastepne wygladaj troche lepiej akl tez czesto jest lekki bol brzucha. Najgorszy jest po przebudzeniu bo mam własnie nudnosc. Robiłem wszystkie badania od endoskopi az po tarczyce i nic nie wykazał. Jesteam dosc nerwowym człowiekim. Czy to moze byc nerwica przewodu pokarmowego? Dziekuje z góry

Takie jest życie! Trzeba być dużym!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 162 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1180
haha no mnie tez meczyły konowały ***@%#!pokłute łapy to mam jak narkoman bo mi z 6 razy krew pobierali!!trzeba poprostu zapodać luz sobie.najbardziej jestem zły na to ze mam 21 lat i cos mi jest a:nie pije,nie cpam,nie pale,regularnie sie klepie z dziewczyna,cwicze z 12 godzin w tygodniu a inni walą denaturat i nic im nie jest

Nie jest źle czuć sie dobrze.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4403 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
sprobuj pić rano szklankę letniej wody. ale uwaga - oda może nasilać wymioty.

Zmieniony przez - jakryc w dniu 2004-10-04 11:47:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1405
A to moze byc na tle nerwowym a moze hormony mnie jeszcze wala bo mam 20lat?Bo juz mnie to denerwuje mam to z 3 lata. Kiedys tego nie miałem i normalnie jadłem. A moze to alergie dostałem?

Takie jest życie! Trzeba być dużym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4403 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
pewnie, że może być na tle nerwowym, ale trzeba by to zdiagnozować.
chorowałeś kiedyś na jakieś sprawy żołądkowe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
zespół jelita drażliwego (?)

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4403 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
bardzo moźliwe. ale jeśli nawet to co z tym zrobić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
nic specjalnego
leki + dieta

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1405
oooo

Takie jest życie! Trzeba być dużym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1405
Nie miałem nigdy problemów z zołądkiem. To mi sie zaczeło tak jak pisałem ze 3lata temu. Dostaje teraz taki lek na rozkurczanie miesni gładkich i troche pomaga ale to jeszcze nie jest to. Lek nazywa sie: duspatalin retard

Takie jest życie! Trzeba być dużym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
moze kalms będzie lepszy
ew przebadaj sie w kierunku H.Pylori (helicobacter)

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1405
robiłem juz wszystkie padania ziazane z tasiemcami, owsikami, ogolnie z pasozytami i nic. Helicobactera tez nie mam bo test robiłem.

Takie jest życie! Trzeba być dużym!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Usuwanie wlosow

Następny temat

Instruktarz masażu

WHEY premium