SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przewód pokarmowy :(

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4899

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2582
Mialem ta sama dolegliwosc...
Duspatalin tez wcianalem ale nic nie pomagalo...
Teraz na noc mam takie tableteczki ziolowe "Valdispert" oraz staram sie nie obzerac na noc i jest o niebo lepiej

Dream on brothers, while you can...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1405
A długo to miałes te nudnosci z rana i wymioty czasami? bo ja w sumie ze 3lata ale od niedawna zaczalem robic badania i tym podobne. A co to za ziołowe tabletki sa i po ile?

Takie jest życie! Trzeba być dużym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2582
Nudnosci mialem chyba niecaly rok...
Te tabletki to sa uspakajace niby...w kazdym razie jest to suchy wyciag z Radix Valerianae(tak jest napisane na opakowaniu) i kosztuja 13zł(50 tabletek)

Dream on brothers, while you can...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1405
To tez nie jadłes z rana? ja jak jadlem z rana to na wymioty mnie brao. teraz biore duspatalin i jest lepiej. ale jak przestane brac to zobacze jak bedzie i potem najwyzej kupie ten le co pisales + witamine b12 bo ona tez uspokaja. A po tym leku juz wogole nie masz nudnosci z rana?

Takie jest życie! Trzeba być dużym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2582
Jescze troche zostaly ale da juz sie jesc..

Dream on brothers, while you can...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1405
NIe mozna wogole na masie nabrac jak ma sie takie nudnos? Ten Duspatalin pomaga i jestem zadowolony. A znacie jakis dobry lek na uspokoenie ale nie powodujacy sennosci? Tylko nie PERSEN!

Takie jest życie! Trzeba być dużym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 162 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1180
heya pitt mozliwe ze mam to samo.jak budze sie to nie moge nic zjesc,poprostu totalny wstret do zarcia.dopiero od ok godziny 13 moge jesc normalnie chociaz nie mam normalnego apetytu jak kiedys.na sniadanie wchodza mi tylko slodkie rzeczy.zrobili mi w szpitalu wszystkie badania łącznie z hormonami tarczycy,usg brzucha,usg tarczycy,usg serca,ekg,morfologia,chemia krwi,ob,aso,nawet rtg klatki i nic mi nie jest.a lekarz mi powiedział po miesiecznym chodzeniu do niego cytuje dosłownie:synu spieprzaj do domu bo nic ci nie jest i nie zawracaj mi głowy.jedyne do czego doszedł to to ze kazał mi wyciąć migdałki (ide juz we wtorek ;[)bo mam notorycznie stany podgorączkowe 37-37,4 wiec moze niech ci zajza do gardła+nerwy to jedyne wyjasnienie nawet zaczalem brac cos na cisnienie

Nie jest źle czuć sie dobrze.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1405
Czesc Mayonez. A w jakim wieku jestes? Ja mam 21. Miałem tez takie problemy ze kolo godziny 13 mogłem normalnie cos zjesc i przez takie cos nie mogłem przez 1,5 roku złapac masy wogole. Kiedys jadłem normalnie a potem cos sie po***ało i wychodzi na to ze mam na tle nerwowym. Ostatnio przepisali mi Duspatalin Retard i pomagalo ale przed wczoraj przestałem brac i czuje ze sie pogarsza. Teraz od dwoch dni biore Dibencozide Magnum bo to zwieksza apetyt i zobacze czy cos sie zmieni. A ty co teraz bierzesz? Przepisali ci cos?

Takie jest życie! Trzeba być dużym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 162 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1180
mam 21 lat.mialem dziwne zalamanie zdrowia ok 3tyg.temu(stanęło natym ze po migdałach ktore mialem obciac 2 lata temu).zaczelo sie od niemoznosci zjedzenia czegokolwiek i kolatania serca jednak wyniki coraz to nowych badan byly bardzo dobre wrecz swietne lekarz mowil ze mam badania jak "drwal".teraz jest w miare dobrze moge cwiczyc lekko chociaz jedyne co nie wrocilo do normalnosci to apetyt.rano jak juz musze cos zjesc to jedynie drozdzówka bo to miekkie i nie wywoluje wstretu,dopiero popoludniem obiad kolacja.ale nie moge wrocic do dawnego zywienia(jadlem 7 razy dziennie i musialem sie powstrzymywac zeby nie podjadac)poprostu nie mam apetytu a po przebudzeniu chce mi sie haftowac naogół.lekarz zaobserwował tez u mnie lekkie cisnienie (dostałem pigulki na obnizenie)i powiedzial ze jestem masakrycznie nerwowy zapisał mi na uspokojenie aspragin,zelazo,i dodatkowo magnez ktory polykam podczas jedzenia tylko i powiem ci ze jest troche lepiej,zwlaszcza ze posiedzialem w domu bez stresow.oczywiscie wszyscy wdomu mowia ze to przez silownie i mam sajgon troche ale moze cos sie wyjasni a na trening i tak jutro ide nawet jakbym tylko przedramie robił;]

Nie jest źle czuć sie dobrze.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 162 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1180
AAA przypomnialem sobie ze strikte na brzucha jadłem na samym poczatku NIFUROKSAZYD na gdyz przez brak łaknienia lekaz podejzewał ze sie czyms zatrulem.pozniej dał mi TRIBUX i bakterie (takie jakie sie bierze po kuracji antybiotykowej,lub każa pic kefiry wiesz napewno o co mi chodzi)ktore to ogólnie poprawiaja stan przewodu i jadlem to po posiłkach i powiem ci ze w polaczeniu z tym stuffem na nerwy sie poprawia bardzo powoli no ale do normy to baaardzo daleko.

Nie jest źle czuć sie dobrze.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Usuwanie wlosow

Następny temat

Instruktarz masażu

WHEY premium