SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przewód pokarmowy :(

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4893

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1405
Spoko trzeba cwiczyc. To tez masz problem teraz z nabieraniem masy? Ja tez kiedys wpier.... jak woł ale jeszcze nie cwiczyłem. Ja te nudnosci mam od 3lat ale wczesniej nie przejmowałem sie tym. Zaczałem sie przejmowac 1,5 roku temu jak zaczałem chodzic na siłke bo nie mogłem z rana jesc i to mnie zaczeło w****iac.Tez kupie sobie magnez + potas jutro i bede to zarł + jakies witaminy i minerały. Tez jestem bardzo nerwowy ale nie wiem skad to sie bierze. Bierz tabletki ziołowe na uspokojenie to zaj.... pomaga najlepiej "suchy wyciag z kozłka lekarskiego" kosztuje cos kolo 12zł. Widze ze bedziemy mogłi z soba gadac i doradzac sobie bo mamy ten sam problem.

Takie jest życie! Trzeba być dużym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1405
:(

Takie jest życie! Trzeba być dużym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 162 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1180
spoko chetnie sie powymieniam doswiadczeniami;]na nerwy to najlepiej pomagają kombosy mag+potas ale jak bierzesz inne wit to uwazaj zeby sobie nie przedawkowac tego

Nie jest źle czuć sie dobrze.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1405
Ja kupie sobie teraz zestaw "witamin i minerałów MLO" + ZMA i +ta b12 co biore. ZMA działa bardzo dobrze na nerwy i b12 to juz zupełny wypas na nerwy tak uspokaja ze w nocy sie wogole nie budzisz. A mam pytanko a w nocy spac mozesz bo ja sie budziłem nawet po 10razy w nocy (ach ta nerwica).

Takie jest życie! Trzeba być dużym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 162 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1180
haha MOJ BRACIE;];];] budze sie bez powodu pare razy w nocy naszczescie usypiam prawie odrazu.z zasnieciem tez mam problemy ale to raczej przez rozowa landrynke o 1.00;;]]

Nie jest źle czuć sie dobrze.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1405
I gitara. Jutro kupuje produkty na nerwy i laske kłade na lekarzy bo oni ci nie pomoga bo zlewaja pajace poje.....ani. Sam sobie dam rade i h.. na nich kłade. Badan mi narobili i nic nie wiedza. A jak w marcu robiłem endoskoopie to do dzisiaj mnie gardło boli.

Takie jest życie! Trzeba być dużym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 162 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1180
haha no mnie tez meczyły konowały ***@%#!pokłute łapy to mam jak narkoman bo mi z 6 razy krew pobierali!!trzeba poprostu zapodać luz sobie.najbardziej jestem zły na to ze mam 21 lat i cos mi jest a:nie pije,nie cpam,nie pale,regularnie sie klepie z dziewczyna,cwicze z 12 godzin w tygodniu a inni walą denaturat i nic im nie jest

Nie jest źle czuć sie dobrze.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Usuwanie wlosow

Następny temat

Instruktarz masażu

WHEY premium