SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proviron

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2336

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 135 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2117
Po jakim czasie można jakieś efekty provironu zauważyć ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
U mnie samopoczucie i libido poprawia się dość szybko 3-4 dzien
Dużo zależy od dawki równiez jak i od tego czy w twoim provi jest na pewno to co na etykiecie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 135 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2117
Provi będzie apteka więc nie ma obaw. No chce zacząć od jednego tabsa 25 mg a jak nic nie poczuje to wejde na 2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
No jak apteka to na pewno będzie ok Szczególnie, że w grudniu zjadłem dwa ostatnie opakowania z sześciu dostępnych w polskich aptekach, a lek jest od ponad dwóch lat nie produkowany

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 135 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2117
No to bardzo ciekawe bo dziś sam po receptę byłem :D w sobote odbieram :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
945947
No to bardzo ciekawe bo dziś sam po receptę byłem :D w sobote odbieram :)


Niedoinformowani lekarze cały czas wystawiają recepty na leki, których już nie ma. Ale rozumiem, że w sobotę odbierasz już swój proviron z apteki - gratuluje. Jak możesz to zdradź tajemnice w jakiej miejscowości mieszkasz, bo chętnie dla siebie kupię.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
ciekaw jestem czy dostaniesz

https://www.doz.pl/apteka/p20659-Proviron-25_25_mg_tabletki_20_szt


wejdź na stronę gdzie po lek , tam są wszystkie apteki z Polski i tam jest poniższy komunikat

Cena Proviron-25 i apteki, w których jest dostępny
W tym momencie w żadnej z dostępnych aptek w wybranej lokalizacji nie mamy ofert dla tego produktu.
Spróbuj zmienić lokalizację wyszukiwania na inne miasto lub województwo. Modyfikacji obszaru wyszukiwania możesz również dokonać poprzez przesunięcie lub oddalenie wyświetlonej mapy aptek.
Na mapie widocznych jest 100 najbliższych aptek.
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54793
Proviron został wycofany z oferty. AcKolwiek myśle ze może jeszcze gdzieś być. Np. W aptekach które nie są podłączone do ktomalek.pl gdziepolek.pl , apteline.pl czy DOZ. Ale większość aptek jest jednak widoczna w którejś z tych platform.



Zmieniony przez - Michalek83 w dniu 2020-02-26 16:52:08

Zmieniony przez - Michalek83 w dniu 2020-02-26 16:52:44
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 135 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2117
No zobaczymy może i nie będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
lodzianin1
ciekaw jestem czy dostaniesz

https://www.doz.pl/apteka/p20659-Proviron-25_25_mg_tabletki_20_szt


wejdź na stronę gdzie po lek , tam są wszystkie apteki z Polski i tam jest poniższy komunikat

Cena Proviron-25 i apteki, w których jest dostępny
W tym momencie w żadnej z dostępnych aptek w wybranej lokalizacji nie mamy ofert dla tego produktu.
Spróbuj zmienić lokalizację wyszukiwania na inne miasto lub województwo. Modyfikacji obszaru wyszukiwania możesz również dokonać poprzez przesunięcie lub oddalenie wyświetlonej mapy aptek.
Na mapie widocznych jest 100 najbliższych aptek.



O to mi właśnie Rafał chodzi, że kolega jakieś bzdury z tą apteką opowiada. Może bezwiednie, bo lekarze namiętnie dalej wypisują Proviron, choć jest niedostępny. Ale w grudniu sprawdzałem to była Zielona Góra, Wrocław i Suwałki. Razem 6, czy 9 opakowań. We Wrocku mi ziomek kupił. Większość (haha) była w DOZ i dzwoniłem do nich czy jest możliwość przesłania na Szczecin, czy Świnoujście ale po aferze z pseudoefydryną to sie teraz nazywa handel między aptekami i jest zabronione.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
945947
No zobaczymy może i nie będzie


To jak nie odbierzesz to mi racje przyznasz i nie strzele focha

OnGear

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dawkowanie Boldenone i testosterone

Następny temat

Igf 1

WHEY premium