SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problemy z kolanami.... POMOCY !!!!!!!!

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7521

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8760
Ja się dołączę do tematu bo nie jest taki stary. Otóż od dzieciństwa można powiedzieć od zawsze doskwiera mi strzelanie w kolanach przy robieniu przysiadów czy zginaniu nogi do kąta mniejszego niż 90 stopni pomiędzy udem a łydką. Raz byłem z tym u lekarza, ale olewająco odpowiedział, że mam się nie przejmować. Nie odczuwam bólu przy tym strzelaniu, może lekki dyskomfort, ale czasem bo większym wysiłku doskwiera mi ból w stawach kolanowych. Co polecacie z tym robić? Od razu lekarz czy może coś innego pomoże?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13
Nie ignorowałbym tego, zapewne jestes młodą osobą a jezeli Ci sie pogorszy to wtedy zaczniesz kląć... Całe zycie przed Tobą a ja zdałem sobie sprawe ze jak jestesmy zdrowi to tego nie doceniamy a oznaki chorobowe ignorujemy mysląc - przeciez zawsze było dobrze lub poboli i przejdzie... Błąd ja tak myślałem... nie przeszło... tak wiec radziłbym iść do specjalisty a nie lekarza pierwszego kontaktu, lepiej nawet nakłamać by dostać skierowanie do poradni specjalistycznej. Bedziesz wtedy wiedział co i jak, a jak dasz sie zmyć lekarzowi rodzinnemu to nie myśl ze w razie czego bedzie odpowiedzialny za swój błąd. Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13
Mamy 2010 rok a strzelanie w kolanie jak u kolegi wyżej sie utrzymuje... lekarze mowią że to normalne... ale w drugiej nodze tak nie mam ... nie wiem co robić...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hormony tarczycy a wysokie tetno

Następny temat

Soczewki kontaktowe

WHEY premium