SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problemy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 977

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 74
Witam chciał bym się dowiedzieć co sądzicie na ten temat.Jakieś 2-3 misiącię temu zrobiłem sobie cykl na "dianabol 10 atomic lab ".Wcianłem po 3piguły dienie z osłonką "Silimalor 70 mg"(1 tableta sylimloru do 1 piguły miety).Niestety po 2 tygodniach wystąpiły bolę http://img847.imageshack.us/i/brzuchch.jpg/ były one dość mocne wiec dałem sobie spokój (przewałem treningi).Wczoraj od jakiś 2 miesięcy byłem na siłowni bolę pojawiły się dosłownie identyczne jak na cyklu dodam że brałem tylko białko.Nie wiem kompletnie co mi jest może macie jakieś pomyśły co do tych bólów?.Z góry dziękuję za odpowiedz.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1288 Napisanych postów 1267 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32297
opisz je dokładnie po treningu w trakcie przy jakim wysiłku itp. bo po tym co napisałeś to mało można sie dowiedzieć

w toku eksperymentu chemicznego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 74
To bóle są w tym miejscu jak na obrazku tak jak by wątroba i coś po drugiej stronie są ona ciągle tzn wczoraj ćwiczyłem i dzisiaj mnie od rana boli np jak spinam brzuch stojąc albo robiąc mostek ( to nie zakwasy na 100 procent)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 253 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13642
lepiej udaj sie do lekarza z tym

"...co cie nie wzmocni to z pewnością zabije..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
lekarz i to koniecznie,w takich przypadkach nie ma co liczyc na porady na forum..

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 74
u lakrza byłem " Niema czym się martwić " i nie wiem co robić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
idz do innego bo albo sciemniasz albo trafiles na jelopa

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Sądzę, że za każdym razem jak wracasz po przerwie na trening zaczynają się bóle - bo organizm jakoś musi się dostosować po przerwie (zakwasy itp...) - tyle, że Ty słaby jesteś i zaraz znów przerywasz bo Cię boli.

Miejsca, które zaznaczyłeś symetrycznie zupełnie na nic nie wskazują. Napisać, że 'boli' to również trochę za mało.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3777 Napisanych postów 18440 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205460
Ewidentnie "bola" Cie skosne brzucha

Krzykacz ma racje

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1288 Napisanych postów 1267 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32297
dokładnie jednych na******la powiedzą boli innych łaskocze mówią na******la niestety siłownia kojarzy się z bólem i tego sie nie uniknie

w toku eksperymentu chemicznego

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mix Phenom Pharmacy

Następny temat

Jakie PH ?

WHEY premium