SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mass XXL - pytanie

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1308

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 787
Mam pytanie odnośnie przygotowywania tej odżywki i jej spożywania. Wie ktoś cokolwiek na temat utrzymywania się jej wartości po sporządzeniu? Konkretnie chodzi mi o to czy jej działanie nie będzie słabsze jeśli zrobię ją w domu i wypije dopiero po treningu niżeli miałbym ją przygotować po siłowni i od razu wypić?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
zaleznie od skladu, w wiekszosci przypadkow zajda zmiany, moze nastapic biegunka, nie bez powodu jest zalecenie by wypic natychmiast po przyrzadzeniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a co Ty masz za problem wziąść wodę w butelce i zrobić szejka na miejscu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 787
A kto mowi, ze mam z tym problem? Po prostu pytam, bo jesli bylo by to bez roznicy to molbym sobie od razu po silce wypic gotowego szejka.

No to powiedzmy, ze mina 2 godziny od przygotowania, a gainer bedzie w temp. jaka panuje w przecietnej piwnicy (bo akurat w niej mam silownie) to zajda jakies konkretne zmiany? I czy tyczy sie to wiekszosci tego typu odżywek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
Odpowiednia tempreratura na takiego szejka,lekko schłodzony super ,chyba z 20 kg zjadłem Mass XXL świetna sprawa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10610
Ja często brałem do pracy przygotowany i stał 2-3 godziny ale w lodówce... A najlepsza truskawka... ja także dużo kilogramów w ciągu tego roku zjadłem i przy kolejnym cyklu masowym napewno go wezmę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10507
Nie powinno nic złego się z nim stać, tym bardziej w piwnicy zazwyczaj jest chłodniej niż obecnie na zewnątrz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1700 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17197
jezeli zrobilbys z mlekiem to rpedzej mleko sie spsuje niz gainer. Tak samo jest z woda. bedzie on po prostu niesmaczny bo woda bedzie ciepla a smak zrobi sie mdly.
Polecam banana, super smak dla mnie najlepszy. Mozesz zrobic spokojnie w domu i wypic na silce jezeli masz tam chlodno ;]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Vitargo

Następny temat

Dobór supli/odzywek.

WHEY premium