SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z ODBLOKIEM

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1425

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 438
1. WIEK: 33
2. WAGA: 85
3. WZROST:177
4. WYMIARY:
-biceps: x
-klatka x
-udo: x
-talia: x
5. STAŻ NA SIŁOWNI:3lata
6. DIETA: Brak
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: aktualnie pierwszy propek,cypek,eneantan
8. TRENING: 3-4x w tygodniu
9. CEL CYKLU: rzeźba
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%: x
12. TENDENCJA DO TYCIA :Endomorfik
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE - ćwiczę na czucie
Witam wszystkich mam pytanie dotyczące Odbloku podkreślam to mój pierwszy cykl i w sumie post na tym forum od 6 miesięcy waliłem Testosteron propka enantan i cypionat długie estry 250 mg co piąty dzień propek 100 mg co drugi dzień.
Badania zrobiłem przed cyklem hormony morfologie itp itd wszystko w normie nie wiem czy jest sens żebym to rozpisywał ale moge podać i jeszcze zrobiłem 4 dni po ostatnim strzale.
Estradiol 59,70 pg/ml zakres referencyjny (11,30-43,20)
Prolaktyna 20,80 ng/ml zakres referencyjny (4,04-15,20)
Testosteron Całkowity 11,300 ng/ml zakres referencyjny (2,8-8.0)
Testosteron Wolny 48,71 pg/ml zakres referencyjny (1,00-28,28)
SHGB 18,30 nmol/l zakres (18,3-54,1)
LH FSH nie zrobiłem
Do sedna sprawy zj**ałem bo nie zaopatrzyłem sie w nic na Odblok źródło mi znikło a za tydzien co najwyżej mogę mieć Clomid i tamoxifen bez HCG
ostatniego strzała zrobiłem 12 dni temu ogólnie czuje sie dobrze treningi robię jajka też sie zrobiły większe i to na 100% jakbym czuł że zaczęły pracować XD albo sam sobie coś wkręcam i teraz pytanie czy najgorsze ma dopiero nadejść byłem u k****iarza prywatnie endokrynologa to powiedział że samo wszystko wróci do normy i ch** mi nic nie przepisał jak myślicie robic PCT na tym Clomidzie czy j**ać to i zostawić jak jest ewentualnie moge mieć HCG gdzieś za 2 3 tygodnie ale to wielka niewiadoma ale czy to będzie miało sens ?? co tu robić
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 438
bo jestem wybrańcem XD btw dzięki Wojdam92 że ciągniesz wątek ostro mi sie pop******iło w życiu ostatnio źle do tego podszedłem ale człowiek sie uczy mam nadzieje że nie zrobiłem sobie krzywdy siłownia sport jest dla mnie lekarstwem na to jak żyłem wcześniej cięzko pracuje no to jakim jestem teraz człowiekiem ale naszła mnie taka refleksja że najważniejsza jest zabawa ten Fun a waląc tescia to sie zmieniło nie chce walić tej całej chemii i mam nadzieje że jakoś to będzie dzięki wielkie za wszystkie rady i życzę jak najlepiej :)
ale co w łapie to moje sylwetka trochę spadła ale nie ma tragedii nioh nioh nioh :)



Zmieniony przez - cheops899 w dniu 2023-03-17 23:12:44

Zmieniony przez - cheops899 w dniu 2023-03-17 23:13:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 236 Wiek 32 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1378
Lh i FSH nie ma sensu bo jest zablokowane.
Kiedy robiłeś te badania po ostatnim strzale ?
Hcg będzie potrzebne czujesz się dobrze bo jeszcze testosteron nie spadł teraz trzeba przybic hcg.
20 000 iu hcg potem badania i clom
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 438
4 dni po strzale cypionat ta przybił bym gdybym miał nie sądziłem że będzie z tym taki problem moze jestem wybrańcem i odblok Sam pójdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94581 Napisanych postów 364547 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669386
Nie pójdzie za kilka dni się zacznie dol
Brak diety ilość testa kosmos jak na 1 bombę
Podawałeś hcg jakieś w trakcie cyklu?
Prolke trzeba koniecznie obniżyć


Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2023-03-07 05:06:12
2

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 438
Brak diety nie wieże w żadne diety zdrowe nawyki żywieniowe jem w miare zdrowo hcg nie brałem podczas cyklu podobno są 2 szkoły jedni mówią żeby brac drudzy zeby nie brać co do prolaktyny jak robiłem badania byłem strasznie niewyspany (skutki uboczne brania teścia) i endokrynolog mi mówił że ten wyniki może być zawyżone z tego powodu albo ch**a sie zna w razie co mam jeszcze 2 flakony cypka ale niechce go brać ewentualnie jak ogarne hcg np za 1-2 tygodnie jest sens brać a później clomiod ? ewentualnie jakieś badania zorbić na szybko teraz czy wszystko idzie dobrze ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 236 Wiek 32 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1378
lodzianin1
Nie pójdzie za kilka dni się zacznie dol
Brak diety ilość testa kosmos jak na 1 bombę
Podawałeś hcg jakieś w trakcie cyklu?
Prolke trzeba koniecznie obniżyć



Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2023-03-07 05:06:12


No jednym słowem jajka do dupy wejdą to będzie placz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 236 Wiek 32 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1378
cheops899
Brak diety nie wieże w żadne diety zdrowe nawyki żywieniowe jem w miare zdrowo hcg nie brałem podczas cyklu podobno są 2 szkoły jedni mówią żeby brac drudzy zeby nie brać co do prolaktyny jak robiłem badania byłem strasznie niewyspany (skutki uboczne brania teścia) i endokrynolog mi mówił że ten wyniki może być zawyżone z tego powodu albo ch**a sie zna w razie co mam jeszcze 2 flakony cypka ale niechce go brać ewentualnie jak ogarne hcg np za 1-2 tygodnie jest sens brać a później clomiod ? ewentualnie jakieś badania zorbić na szybko teraz czy wszystko idzie dobrze ?



Hcg + clom = odblok

Jest sens i musisz go wziąść

Poczekasz jak test spadnie poniżej podłogi to zrozumiesz ale lepiej prędzej niż później.

Teraz najlepiej wziąść cykada parę strzałów aż się nie ogarniesz z hormonami i zapotrzebowaniem na odblok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 438
najprawdopodobnie będe mieć HCG Clomid i Nolve za pare dni ale mimo wszystko chce poczekać bo wydaje mi sie że te jajca pracują nie wiem moze sam sobie wkręcam jak nie będe mieć nauczkę
i teraz pytanko jak by sie zaczeło coś zle dziać to napierniczać tego cypka i później zrobić normalny książkowy odblok czy odrazu jechać HCG później Clomid i czy jest sens brać Nolve jak Estradiol mam tylko trochę podwyższony badania robiłem nie dawno


Zmieniony przez - cheops899 w dniu 2023-03-08 09:59:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 236 Wiek 32 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1378
Po 6 miesiącach będziesz zblokowany.
Za ile dni ??? Prawdopodobnie ???
Ile hcg będziesz mieć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 438
W piątek sobote 2 butle 10 000 IU



Zmieniony przez - cheops899 w dniu 2023-03-09 08:54:19

Zmieniony przez - cheops899 w dniu 2023-03-09 16:53:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 236 Wiek 32 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1378
Łodzianin ile trzeba HCG po 6 miesięcznym cyklu?

Z 15000 iu minimum?


LODZIANIN to ekspert
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mk 667

Następny temat

Peptydy BPC-157 czy HGH ?

WHEY premium