SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poznaniak w Warszawie

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9371

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957


łooooh

"W cierpieniu rodzi się mądrość pozwalająca docenić piękno zycia"

*Członek Mafii SFD*
*Etatowy spinacz do papieru w drukarni w Wąchocku*
Pozatym: Robię projekty katedr i domów, gram w międzynarodowych super produkcjach, anonimowo działam charytatywnie, staram się nie dopuścić do III wojny światowej, podrywam laski i uczę się czytać....

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2723 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15849
bierne picie
picie bez picia, samym zapachem

Dragon Ball Z jiu-jitsu

Dragon Ball Z jiu-jitsu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Ajak!

"W cierpieniu rodzi się mądrość pozwalająca docenić piękno zycia"

*Członek Mafii SFD*
*Etatowy spinacz do papieru w drukarni w Wąchocku*
Pozatym: Robię projekty katedr i domów, gram w międzynarodowych super produkcjach, anonimowo działam charytatywnie, staram się nie dopuścić do III wojny światowej, podrywam laski i uczę się czytać....

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 14810 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 73998
hehe Kruszek,jak z Fallouta

------------------------------
Pozdrawiam

JEAN CLAUDE VAN DAMME
https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/27.gif[/img] !!MAFIA SFD rządzi!! !!MAFIA SFD rządzi!! !!MAFIA SFD rządzi!! [img]../../buziaki/27.gif" alt="" />
"Jeśli za długo będziesz wpatrywał się w otchłań, otchłań zacznie wpatrywać się w ciebie"
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=51482&whichpage=1&crc=17195527#post1 - ZAGLOSUJ NA SWEGO CZLOWIEKA....ZAGLOSUJ NA MNIE (dla tych którzy na mnie oddadza swój glos,SOG w KAZDYM dziale)
Pamietaj: https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=51482&whichpage=1&crc=17195527#post1 Van Damme na moda

every creature livin' on this planet'll go to hell...
MODERATOR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957


Ja wiem stary zresztą jedna z moich ulubionych gier, to było coś, ten klimat chciałem odtworzyć na tej fotce...

"W cierpieniu rodzi się mądrość pozwalająca docenić piękno zycia"

*Członek Mafii SFD*
*Etatowy spinacz do papieru w drukarni w Wąchocku*
Pozatym: Robię projekty katedr i domów, gram w międzynarodowych super produkcjach, anonimowo działam charytatywnie, staram się nie dopuścić do III wojny światowej, podrywam laski i uczę się czytać....

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1021 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5315
Nooo kurka ładnie
A skończyłeś może Falałtowego Taktiksa? Bo mnie zmęczył, robociki jakieś itp. W zimowe wieczorki fajnie się pocinało


Pozdrawiam
Głosiu

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=40754 glosowac na TAK




Ashes to ashes, dust to dust

Pozdrawiam
Głosiu

"Uważaj przy czytaniu książek na temat zdrowia, bo możesz umrzeć na błąd w druku." Mark Twain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Jasne żę skończyłem, najlepiej było grać Pancor Jackhammerem. Raz strzeliłem mutantowi w oko i (szok) zadałem 2905 punktów obrażeń! Pozatym ta broń była świetna na przeciwników używających "stealthu'u" takich jak scurry boty (te podobne do pająków) wystarczyło strzelić przed siebie, obrywały i było je już widać z daleka co dawało możliwość ich szybkiego ubicia Niestety gra była troszeczke bez klimatu, wolałem poprzednie części. W tym roku fajnie mi się grało w Arcanum, grałeś?

"W cierpieniu rodzi się mądrość pozwalająca docenić piękno zycia"

*Członek Mafii SFD*
*Etatowy spinacz do papieru w drukarni w Wąchocku*
Pozatym: Robię projekty katedr i domów, gram w międzynarodowych super produkcjach, anonimowo działam charytatywnie, staram się nie dopuścić do III wojny światowej, podrywam laski i uczę się czytać....

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1021 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5315
W Arcanum jeszcze nie grałem, dopiero tydzień temu zmodernizowałem kompa, z Celka 500 na Athlona 1700+ GF3 Ti200 (kręcone na Ti500). Teraz zabieram się za gazety, co by wiedzieć w co grać. Testuję kompa na UT2003, i SOF 2.
Ale te nawalanki wystarczą na kilka wieczorów
W FalloutT doszedłem do pierwszych starć z cyborgami, więc nawalałem z podstawowych promienistych (strzelba laserowa, plazma) no i karabinów maszynowych. Miałem jednego gościa o wielkim udźwigu i specjalizacji w ciężkiej broni palnej. Reszta bandy to snajperki i pistolety maszynowe lub shot guny (automatyczne, fajnie wlą na bliską odległość). Dawno nie grałem, bo klimat mnie zmęczył (misje podobne, podobne scenariusze przy poznawaniu nowego wroga). A mam orginalny Pack (wszystkie częśći Fallouta).
Przybliż troszkę Arcanum, to chyba horror?
Aha i jeszcze kończyłem Warcrafta 3


Pozdrawiam
Głosiu

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=40754 glosowac na TAK




Ashes to ashes, dust to dust

Pozdrawiam
Głosiu

"Uważaj przy czytaniu książek na temat zdrowia, bo możesz umrzeć na błąd w druku." Mark Twain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Arcanum jest jakby połączeniem Fallouta z grami które mają swoją akcje w świecie fantasy, obok siebie egzystują dwa światy : Technologia i Magia (polecam magię) oczywiście obydwa ze sobą kolidują, nie polecam szkolić się w obu kierunkach, lepiej być magiem (czary są potężniejsze niż broń). Fabuła jest dość dziwna, sterowiec którym lecisz zostaje zestrzelony a ty jesteś jedynym który przeżywa, na początku jakiś gnom który ledwo żyje prosi cię o dostarczenie pierścienia "chłopcu" i mówi coś o wielkiej złej mocy która ma powrócić go krainy Arcanum by wszystko zniszczyć... Zaraz potem spotykasz jąkającego się Viirgila który postanawia się do ciebie przyłączyć i ruszacie razem w dość dłuuuuugą przygodę

"W cierpieniu rodzi się mądrość pozwalająca docenić piękno zycia"

*Członek Mafii SFD*
*Etatowy spinacz do papieru w drukarni w Wąchocku*
Pozatym: Robię projekty katedr i domów, gram w międzynarodowych super produkcjach, anonimowo działam charytatywnie, staram się nie dopuścić do III wojny światowej, podrywam laski i uczę się czytać....

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1021 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5315
Technologia i Magia w jednym powiedasz...hmmm to może być ciekawe, rozejżę się za tą pozycją Ja jestem wielkim fanem Blizzarda, chłopaki robią świetne gierki (Diablo kiedyś było moim hopla ) Starcraft, Warcraft...podstawowe pozycje każdego gracza. Poszukam Arcanum, ale musisz wiedzieć że nie grałem w Ice Wind Dale (czy jak to się pisze) jakos mnie nie wciągneło.


Pozdrawiam
Głosiu

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=40754 glosowac na TAK




Ashes to ashes, dust to dust

Pozdrawiam
Głosiu

"Uważaj przy czytaniu książek na temat zdrowia, bo możesz umrzeć na błąd w druku." Mark Twain

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ośmiornicy prosto w oczy :)

Następny temat

5-Body Show 2002 !

WHEY premium