SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Powiększenie biustu...

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 36389

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9813 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 111035
potwierdzam akurat nioni piersi pasują mi do kształtu dłoni

pozytywny jak HIV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16
zartowalam z tym biustem. moi chlopcy tylko na poczatku byli w szoku pozniej nie moglam sie od nich opedzic.mialam 75a i jako panienka nie zakladalam usztywniajacych stanikow a mimo to mialam fajnych chlopcow pozdrowionka dla wszystkich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Ja przykładowo nie chciałbym, żeby moja dziewczyna wstawiła sobie silikony. Bo i po co? Po co ładować w siebie coś sztucznego? Czy nie lepsze są mniejsze ale naturalne? Czy na prawdę tak ciężko zaakceptować to jakim się jest i trzeba się przerabiać na kogoś innego? I mi też cycki a'la Pamela się nie podobają. Bo co może się podobać w kawałku tworzywa sztucznego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
Martainn sa i tacy, ktorym sie podobaja wielkie sztuczne cycki jak i sa wielbiciele duzych i malych tylkow, chudych, szczuplych czy okraglejszych dziewczyn chociaz podzielam Twoje zdanie...
a najsmieszniejsze jest to, ze niektorzy faceci chyba za duzo silikonow sie naogladali i naturalnie duze piersi sa dla nich oblesnymi zwisami, bo nie zdaja sobie sprawy ze dosc trudno utrzymac takie piersi w dobrej kondycji, a inne z natury takie sa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16
zgadzam sie z nioonia kazdy jest inny a ze nam sie cos nie podoba to nie znaczy ze innym tez.Kazdy biust ma swoje plusy i minusy.ciekawe tez jest to ze faceci jak maja do wyboru duzy biust ale z niciekawa wlascicielka i maly z dziewczyna z ktora sie swietnie dogaduja to kogo wybiora?odpowiedz jest prosta.Koniec jest taki ze biust dla wielu mezczyzn nie ma znaczenia.Wazne by kobieta miala to cos a co to jest to chyba nikt do tej pory nie wie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15
mam 23 lata 162cm i waze 68 kg mam rozmiar 80D i jednej rzeczy zazdroszcze dziewczynom z malym biustem, malych brodawek. moje sa duze i jak mam duzy dekolt (bardzo je lubie) to czasami mi sie odchyli kawalek i widac brazowe :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15
mam 23 lata 162cm i waze 68 kg mam rozmiar 80D i jednej rzeczy zazdroszcze dziewczynom z malym biustem, malych brodawek. moje sa duze i jak mam duzy dekolt (bardzo je lubie) czasami odchyli sie kawalek i widac brazowe :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1025
Bez zdjęć to tu nie da rady

Jestem Polakiem - więc mam obowiązki polskie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15
no nie do przesady! nie bede wysylala zdjec swoich cyckow!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1025
To była aluzja i najwidoczniej jej nie dostrzegłaś

Jestem Polakiem - więc mam obowiązki polskie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jeden bark wyżej:(

Następny temat

ciemniejsze włosy

WHEY premium