SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POLSKIE KLUBY ARMWRESTLINGOWE

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17836

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15779
Iron man, znasz kogoś z Ełku ?? Jak nikogo nie znajde to zostaje mi czekać do wyjazdu na studia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1379 Wiek 21 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2999
Kurcze nie znam nikogo kto cos trenuje z tych okolic :-/
pozdro
Ps. moze cos sam wykombinujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15779
Ok, dzięki. Sam raczje niczego nie wykombinuje, bo i na naszej klubowej siłowni jest mało miejsca. Jak poznasz kogoś trenującego armwrestling z tamtych okolic to pisz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1379 Wiek 21 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2999
nie ma problemu... a do tego czasu ucz sie cos ze stron o armwrestlingu i przyjedz na najblizsze zawody, w praktyce napewno duzo wiecej zalapiesz niz gdzie kolwiek indziej pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 2282 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11471
Chyba sie Iron nie obrazisz jak dodam:
OSP BOLO STARE MIASTO (koło Konina)
treningi w poniedziałkki i środy o 17 na siłowni w gimnazjum

wytrwałosc drogą do sukcesu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1379 Wiek 21 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2999
Jasne ze nie
podaj wiecej szczegolow co i jak tam sie u Was dzieje
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 2282 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11471
A więc od trzech lat mamy co roku u siebie zawody, nie wiem jak było wcześniej ale w tamtym roku czyli na ostatnich, sędziowal Daniel Gajda a ktoś od nas wpadł na pomysł żeby założyc klub no i tak się zaczeło, do dyspozycji mamy niedawno otwartą siłownie i własnej roboty stół, jesli chodzi o wyniki to jeszcze jako takich ich nie ma bo klub kilka miesięcy dopiero działa ale postęp jest ogromny, widac to w szczególności na obciązeniach jakie stosujemy do ćwiczeń, jakby ktoś miał ochote poćwiczyć, zobaczyc co i jak to serdecznie zapraszamy

wytrwałosc drogą do sukcesu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1379 Wiek 21 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2999
W sumie nie mam tam az tak daleko
brawo i mam nadzieje ze urosna Wam tam jacys mistrzowie
bedziecie na MP??


ps. siłował się ktoś z Was z Danielem Gajdą

Zmieniony przez - IRON MAN19 w dniu 2006-04-17 15:45:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 2282 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11471
na mistrzostwach raczej nie będziemy no chyba że w charakterze publiczności, jsa osobiście się zatanawiam gdyż ostatnio znaczny postęp zrobiłem ale to się zobaczy, z Danielem z tego co wiem nikt sie nie siłował aw sumie szkoda, a ty Iron z kąd jestes może by była jakaś szansa zaproszenia Cię do nas choćby na zawody a może na jakis trening?

wytrwałosc drogą do sukcesu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1379 Wiek 21 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2999
acha..
ja jestem z Tomaszowa Mazowieckiego, tj. koło Łodzi.
Jesli nie macie zamiaru narazie wystawiac swojej ekipy na MP to chociarz przyjedzcie i poogladajcie bo napewno na bocznym sie duzo nauczycie stole
co do zawodow to pisz co i jak i moze sie zjawie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wycisk

Następny temat

14 lat trojbuj

WHEY premium