SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Okulary do pływania

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1652

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 52
Witam potrzebuję jakichś okularów do pływania w przedziale cenowym do 100zł. Pływam dość dużo (jestem ratownikiem WOPR).
Do tej pory miałem szwedki firmy "Arena" (za około 30zł), ale niestety pasek mi się w nich zerwał i teraz dupa a nie robota :D. Okulary mi są obojętne jakie, byle nie z gąbką (mogą być z uszczelką, mogą być szwedki (nie bolą mnie oczy przy nich, czasem wlewała mi się woda do jednego z nich).
Dużo osób poleca speedo aquasocket, sek w tym, że w moim mieście jest mało sklepów z okularami (jest bardzo mały wybór i są to w większości jakieś "noname'y". Liczę na pomoc, pozdrawiam :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
sprinterek Rafał S.
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7410 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12084
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 52
Dzięki wielkie za odpowiedź, okulary już zamówiłem. Temat raczej do zamknięcia/usunięcia (nie wiem co moderka/adminka z nimi robi tutaj). Pozdrawiam :)
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
sprinterek Rafał S.
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7410 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12084
niezly_plywak BAN !!!! przeczytaj regulamin SFD

moderator sprinterek

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening Na Wyskok przed czy po ?

Następny temat

Dynamika / Koordynacja koszykówka

WHEY premium