SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Novaldex a ginekomastia?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5420

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 109
mistrzunio-->raczej glupota nie boli // Wlasnie o to chodzi, ze nie mam pojecia na ten temat to byl moj pierwszy i ostatni raz z koksami od tamtej pory cwicze tylko na odzywkach. Ale obawiam się ze mam gino, a retencji wody jestem pewny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 8824 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107077
teraz nolvy nie ma sensu brac tak mi sie zdaje
trzeba było wtedyu mysleć a nei teraz

Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie. ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397


to teraz jak jestes zalany to pilnuj michy i spal sadło.

po czym wnioskujesz ze masz gino?

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 109
Czemu mam pilnować michy, możesz pisać jaśniej ponieważ zależy mi na fachowej ocenie. Generalnie to mam 1,86 i ważę 81 kg. Gino po tym,że wydaje mi się jak bym miał jakieś guzki ale nie jestem tego pewien, a po za tym klata "dziwnie" wygląda patrząc na nia z boku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 8824 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107077
jak nie jesteś pewien czy gino to idz do lekarza

Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie. ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 109
to znaczy, że nie opłaca się brać teraz novaldexu? A czy to prawda, że gino może się pojawić nawet po roku od ostatniego cyklu? Bo generalnie to nie czułem i dalej nie czuje, żadnego swędzenia. A ciężko jest mi stwierdzić czy mam te guzy ponieważ wcześniej nie miałem z takim czymś do czynienia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
ile masz lat? idz do lekarza i Ci powie czy to gino czy nie. i napewno cos doradzi.

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 109
20 lat. Masz na myśli lekarza pierwszego kontaktu czy specjalisty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
normalny rodzinny lekarz

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 109
Ok zgłoszę się do lekarz. A generalnie myślisz, że nie opłaca się brać już novaldexu?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[kontuzja] Sam testosteron

Następny temat

Propionat FAKE ?

WHEY premium