SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Noni

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1114

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23
czy ktos z was zazywal preparat z tej rosliny(noni) jak tak to czy zauwazyl faktycznie jakies pozytywne dzialanie?? lepsze samopoczucie ogolnie lepszy stan zdrowia itd
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
https://www.sfd.pl/Zdrowotny_sok_-_Noni_-_morinda_citrifolia-t242454.html

Chyba jeszcze ciężej dostać oryginalne Noni teraz.
Miałem brać ale nie brałem.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 483 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8623
Mój ojciec używał tą roślinę i raczej bez efektu. Faktem jest, że w erze chęci szybkiego zarobku i rozwiniętego marketingu i ludzkiej często głupoty, firmy, ludzie szukają nowych możliwości jak dorwać się do koryta pieniędzy. Według mnie jest to kolejna cudowna roślinka na wszystko, na której można zarobić jak się ją dobrze wypromuje. Daruj sobie, często w necie co znajdziesz na temat tej rośliny zawiera opisane cudowne działanie i obok jak by inaczej możliwość jej kupienia i to nie za grosze. Bo najlepiej jest wszystko pięknie opisać i zarobić na tym. Pozdrawiam

Zmieniony przez - PAC(er)MAN w dniu 2010-10-27 12:49:26

"W życiu trzeba tak robić żeby zrobić a się nie narobić"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Chyba najpewniej pytać w aptece/zielarskim.
Ale nie wiem jak to tam wygląda.

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zwłóknienia mięśniowe

Następny temat

CK i mocznik

WHEY premium