SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Naderwany miesien okolicy guzka lonowego prawego

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1162

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11
Witam, gralem ostatnio w pilke. Wszystko pieknie lecz po 2 dniach zaczelo mnie bolec w okolicy pachwiny.Nastepnego dnia jak wstalem z lozka myslalem ze zniose jajo. Nie moglem stanac na noge. Oczywiscie myslalem ze nadwyzerylem wiec olalem troche sprawe. Bolalo mnie 3 dni i wybralem sie do szpitala. Spedzilem tam kolo 11godzin zrobili mi szereg badan i okazalo sie (jak w temacie) dostalem silne leki przeciwbolowe i przeciwzapalne. Wiem ze z dnia na dzien nie przestanie bolec. Po calym dniu jak siedze i sie oszczedzam wieczorami jest spokoj. Problem zaczyna sie gdy w nocy zaczynam sie krecic i wtedy boli jak cholera (spie najwyzej do 5rano.)

Zna ktos jakies ulozenie ciala w ktorym okolice tego miesnia odpoczywaja?? Lekarz podpowiedzial mi lezenie na prawym boku lecz mizerny efekt...
Pozdrawiam!

Zmieniony przez - smarkowski93 w dniu 2015-06-11 06:32:51
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 147 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2753
Z takim czymś to zalecam Ci jak najszybciej udać się do lekarza ortopedy, najlepiej co ma związek ze sportem albo do fizjoterapeuty bo takie cos wymaga dobrego leczenia zeby pozniej nie bylo jaj. Moze Ci sie blizna zrobic i bedzie bolec. Nie jestem lekarzem, ale ja sobie naderwalem miesien w brzuchu, niby blachostka i koniec kariery, pile motorowa musze lewa reka odpalac nawet bo mam blizny na tym miesniu bo mnie barany ze szpitala zapewnialy ze TO PRZECIAZENIE i przejdzie, w rezultacie u specjalisty wyladowalem za pozno, dwa miesiace po fakcie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Biodro 19 lat proszę o pomoc

Następny temat

Bóle pleców po wysiłku, przewianiu? Zimne okolice nerek..

WHEY premium