SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mykobakterioza

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6700

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1
Czy ktos wie o tej chorobie cos?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krates ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1331 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15055
mykobakteriozy to choroby wywolywane przez pratki z rodziny Mycobacteriacae.

"Niemoc to piekło, moc to naiwność"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
Krates SOG
lepiej tego ująć nie mozna

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1
Tyle to i ja wiem, ale chodzi mi o wszystko na ten temat, bo akurat mi sie to przytrafilo.Nic mi nie dolegalo, a robilam rtg bo skonczyly mi sie badania do nurkowania.A pozniej 4 m-ce leczyli mnie na gruzlice, a jak przyszedl posiew to sie okazalo, ze niepotrzebnie mnie zamkneli w szpitalu, bo to nie gruzlica.A o mykobakteriozie pluc nic nie mozna poczytac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
to se poszukaj mycobacterium i zap płuc ...

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
a moze było to Mycobacterium tuberculosis

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1
Czy myslisz ze uzerajac sie z tym diabelstwem od pol roku jestem tak nieswiadoma? Nie bylo typowania-ale to bylo tzw MOTT-Mycobacterium other than tuberculosis.
A w ogole to w internecie wiekszosc rzeczy na ten temat dotyczy choroby ryb-a ja na pewno akwariowa rybka nie jestem )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2
o tej chorobie nic nie wiadomo. Ja również poszukuję na jej temat jakichś informacji, niestety bez rezultatu. Jeżeli ktoś zna adres strony, na której umieszczono informacje na temat mykobakteriozy, to prosze o link. Dzięki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1
Czemu poszukujesz tych informacji? I co konkretnie ci potrzeba.Ja juz duzo wiem na ten temat z wlasnych obserwacji to moze ci pomoge.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2
ponieważ moja mama też jest na nią chora. Na początku mówiono, że to gruźlica, jednak po dlugim czasie okazało się, że niestety. podaję mój adres e-mail. [email protected]. Skontaktujmy sie poprzez e-mail. Dzięki.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

niewiem co jest zemna help;/

Następny temat

Okres rabatów i promocji

WHEY premium