SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mistrzostwa Wielkopolski

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4143

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 822 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5602
JAK ZOBACZE TWOJA FOTKE TO MOZE UWIERZE A TAK TO PISAC KAZDY UMIE

TINY

BEZ MASY NIEMA KLASY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
z białego jesteś ? to miło ja sie tam ucze gdzie ćwiczysz , gdzie mieszkasz , może sie spotkamy ?



Moderator działu "Sporty Ogólnorozwojowe"

[ Biali nie potrafią skakać ]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czesc hans cwicze teraz w Coloseum.mieszkam na nowym miescie.moze sie kiedys spotkamy na treningu nie mam nic przeciwko temu.Tiny jak bede mial fotke to dostaniesz ja jako pierwszy.pozdrawiam

Nigdy nie bądz zadufany w sobie-to gubi ludzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
można byłoby sie spotkac i pogadać...



Moderator działu "Sporty Ogólnorozwojowe"

[ Biali nie potrafią skakać ]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hans jak chcesz sie spotkac i pogadac to moj nr GG 3090106 tam najszybciej mnie zlapiesz.pozdrawiam Tomek

Nigdy nie bądz zadufany w sobie-to gubi ludzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tiger mówi prawde panowie jest czołowym trójboistą akademickim... no ale niech sam sie przedstawi



Moderator działu "Sporty Ogólnorozwojowe"

[ Biali nie potrafią skakać ]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hej hans.tak owszem startuje juz od 6 lat w wyciskaniu lezac i w trojboju silowym.moje osiagniecia hmm bylo ich troszke ale nie lubie sie chwalic.bylo minelo pozostaly tylko wspomnienia i troszke zelastwa na scianie.pozdrawiam Tomek

Nigdy nie bądz zadufany w sobie-to gubi ludzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czesc wszystkim.tiger startujesz z moim kumplem tylko w innych wagach.slyszalem ze niezly rzeznik z Ciebie.od 6 lat nie pokonany w yciskaniu, kilkanascie rekordow Polski i 3- miejsce w Europie.no no jak na 22 lat to juz duzo.słyszalem ze masz teraz jakas kontuzje?zycze ci zdrowia i jak najwiekszej sily.pozdrawiam

"mów zawsze to co chcesz powiedzieć"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tiger poprostu skromny jest i sog mu za to



Moderator działu "Sporty Ogólnorozwojowe"

[ Biali nie potrafią skakać ]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 822 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5602
no panowie powiem wam ze widzialem tigera niezly kolos z niego metrowiec tiger muwi prawde no bedzie z niego cos jak by tak wystartowal przeciwko innym niezle by sie prezentowal pobil by niejednego tylko troche niski jest ale sa dyscypliny ze nawet niscy goscie wygrywaja to tyle pozdrowienia


life is too short to be small

TINY

BEZ MASY NIEMA KLASY

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening wyciskaczy?

Następny temat

Wyniku młodzików!

WHEY premium