SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Makijaż

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 178948

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 674 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2465


ten jest extra!!!!!

"Brazylijski serial 100-stronicowy sfd-owski"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4108 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 24162
no wlasnie. Ja osobiscie nie lubie przystrajania paznokci. Kobieta powinna miec paznokcie zadbane ale nie dlugie i pomalowane. Podobnie z makijazem. Musi byc leki, podkreslajacy urode a nie napackane jak u rosyjskiej modelki amatorki. Wprawdzie to kwestia gustu, jednak upiekszanie nie sadze jest wskazane.

Zakochany w usmiechu Smoczka
------------------------------
Jeżeli moja wypowiedż Ci się podobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdź na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

Klub Kulturystyczny "Hermes"
ul. Skargi 8
05-822 Milanowek
>->Zapraszamy<-<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4238 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7288


Sliwulla (heheh cały czas myślalam,że masz ksywkę Siwulla )
Oczywiście zgadzam się z Tobą, ale wytłumacz to jeszcze tym wszyskim dziewczynom, które widzą,że facetom podobają się Pamelki, Jennifer Lopezki i inne Carmen Electry, które m.in. dzięki tonie makijażu są seksbombami
Pozdrawiam


****************************
Kiedy nie ponosisz sprawy -
nie ma sprawy.
****************************
Dziewczyny!!! To dla Was :https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=94831
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4108 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 24162
Czy ja wiem czy sie rzeczywiscie podobaja... Ja mysle bardziej ze chodzi o was kobiety. My mezczyzni dostrzezemy ladna kobiete i bez makijazu i bez implantow. Ja nie zwracam uwagi na szczegoly. Na wyjatkowe ubiory. Zasada dla mnie jest prosta kazda ladna dziewczyna wyglada znakomicie w dzinsach i bialym swetrze. A te wszytkie sexi ubranka to stosujecie zeby nawzajem sie deprymowac. Kobieta nie stroi sie dla mezczyzny tylko dla innych kobiet. Prawda, ze te plastikowe dziewczynki jak Lopezki Pamele robia swoje, ale one glownie maja oddzialywanie na was kobiety. Ja osobiscie jak pomysle o posladkach Lopez i jej implantach to bleeeeee nawet nie chce mysle. A wy widzac takie sie dodatkowo deprymujecie. A nie warto. Nawet kobieta wielce niedoskonala jest bardziej atrakcyjana dla faceta od tych gwiazd. One sa sztuczne. Na nie mozna zaczepic oko na chwile. Jak na wymyslny obraz sztuki nowoczesnej. JEdnak nie ma to zadnego porownania z kobieta, ktora prezentuje sie naturalnie i swobodnie a nie robi poz zeby lepiej wyszla mna zdieciach. Albo prosi kogos zeby ja ubral bo z tymi wymyslnymi paznokciami nie potrafi sama sobie zaradzicZreszta jak by nie mowic to efekt wizualny to tylko mala czesc, jak kobieta jest pusta w srodku to i nic jej nie pomoze.

Zakochany w usmiechu Smoczka
------------------------------
Jeżeli moja wypowiedż Ci się podobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdź na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

Klub Kulturystyczny "Hermes"
ul. Skargi 8
05-822 Milanowek
>->Zapraszamy<-<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Dione to "przegięcie palki" to faktycznie przegięcie...nie wiem, jakie ta panna buty nosi (pewnie tylko takie jak na zdjeciu). Jakie to ohydne! Łuohaa. Te wszystkie makijaze sa, owszem ladne, ale w praktyce jest gorzej. One sie tak cudnie prezentuja na idealnych cerach z regularnymi rysami. Pomimo, ze nie stosuje takich makijazy, to lubię je oglądać na innych.
Sliwulla - masz rację. Dziewczyny bardzo czesto maluja, ubierają (rozbierają?) i odchudzaja sie dla innych dziewczyn. Aby im wlasnie pokazac, ze sa najpiekniejsze. Mezczyzni moga w kolko powtarzac, ze podobaja im sie naturalne, zadbane dziewczyny (i nawet zaokrąglone), a one dalej swoje. Pewnie, ze sa też puści chlopacy, ktorym w glowie tylko seksowne laski (rozum zbędny), ale dla takich nie warto sie starac. Jest mnustwo dziewczyn, ktore spelniaja te warunki.

Na tym zdjęciu jest mężczyzna w makijażu ;) hehe, fajny!

* * *
And I don't want the world to see me
'Cause I don't think that they'd understand
When everything'd made to be broken
I just want you to know who I am

Nikt nie zasluguje na Twoje lzy, a ten, kto na nie zasluguje, na pewno nie doprowadzi Cie do placzu.

Nie placz, ze cos sie skonczylo, tylko usmiechaj sie, ze Ci sie to przytrafilo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4108 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 24162
Ja bym jeszcze odroznil dwa makijaze. Zwykly, ktory kobieta uzywa na codzien i ten artystyczny jaki prezentuje Dione. Masz racje ze te makijaze sa naprawde ladne i maja w sobie specyficzny urok, ale ja bym na wieczorne przyjecie dziewczyny w takim makijazu nie puscil

Ja bardziej podziwiam osoby ktore te makijaze wykonuja. Sam kiedys jako mezczyzna musialem wykonac sobie makijaz. A wtedy musialem jedynie skore czyms smarnac zeby lepiej wygladala na zdieciach. To juz wtedy sprawilo mi to troche trudnosci, zeby wszytko wlasciwie rozprowadzic i przycieniowac. A te wymyslne makijaze to zajmuja pewnie cale godziny pracy i potrzebuja bardzo wprawnych rak makijazystki.

Zakochany w usmiechu Smoczka
------------------------------
Jeżeli moja wypowiedż Ci się podobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdź na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

Klub Kulturystyczny "Hermes"
ul. Skargi 8
05-822 Milanowek
>->Zapraszamy<-<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4238 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7288
Sliwulla, po pierwsze, prezentuję tu nie tylko artystyczny makijaż, zamieściłam też sporo zdjęć normalnych, ładnych makijaży "na codzień" i nie popadajmy w skrajości ładnie wykonany i odpowiednio dobrany do okazji makijaż nie jest niczym strasznym i nie świadczy sztuczności,próżności czy jak tam to jeszce nazwać... Nie oszukujmy się, każdy chce być w jakimś stopniu atrakcyjny również fizycznie, a makijaż ubiór itd właśnie temu służą...
Po drugie, moim zdaniem jesteś chlubnym wyjątkiem , gratuluję (chodzi mi o te Pamelki) i dostaniesz za to soga hehe. Ale nie mów mi,że to kobiety zrobiły z nich seksbomby, oj nie mów...
Uffff, ale mądrze napisałam, aż strach heheh



****************************
Kiedy nie ponosisz sprawy -
nie ma sprawy.
****************************
Dziewczyny!!! To dla Was :https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=94831
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4238 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7288
I jeszce zapomniałam dodać ,że Kirigiri też dostanie soga . Kiri wlejaj jeszcze

****************************
Kiedy nie ponosisz sprawy -
nie ma sprawy.
****************************
Dziewczyny!!! To dla Was :https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=94831
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4238 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7288


Propozycja Diora

****************************
Kiedy nie ponosisz sprawy -
nie ma sprawy.
****************************
Dziewczyny!!! To dla Was :https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=94831
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 686 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7140
mi się u dziewczyn najbardziej podoba makijaż zawierający odcienie różu, perłowy...

.:: głosuj UE tak, nie słuchaj d****i na nie ::.

Trza zacząć robić kase
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dretwienie konczyn

Następny temat

ból ręki z powodu treningu

WHEY premium