SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MMUSA pytanie do znawców

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4284

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 4480 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32149
a mnie to sie podoba taka jedna z Wydziału Administracji (są w tym samym budynku co my)...ale to już chyba inna historia)

Doradca w dziale suplementacja

Pozdrawiam
Wasz don Zwierz

Jeżeli moja wypowiedż Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Stosujesz tańce które polecałeś



lucek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 4480 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32149
no popatrz...człowiek innym doradza z całego serca...a o sobie nie pomyśli
Trzeba zacząć chyba...tylko sobie piórka łojem nasmaruje i do dzieła

Doradca w dziale suplementacja

Pozdrawiam
Wasz don Zwierz

Jeżeli moja wypowiedż Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Łój to podstawa - masz pannę jak w banku, chyba, że jakaśś niedostępna (wtedy łoju więcej zchodzi)

lucek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2141 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18809
Zwierz ... a zloto na palcu sie świeci ... a ty tu o tańcach nadajesz

Doradca - Suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816



lucek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2561 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14340
Bim....i wszystko jasne))))))
raczej nie uzupełniaj swej oferty w produkty tej firmy

pozdro for all
bigger

biger

bigger tm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Właśnie

lucek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Ja dodam tylko że jestem sceptycznie nastawiony do tego rodzaju wynalazków, zarówno pod wzgledem jakości jak i ceny, ale ostatnio był u mnie w sklepie 1 klient, mieszkający na stałe w USA który strasznie zachwalał tą kreatynę w płynie. Mówił że brał różne w proszku ale żadna nie podziałała na niego jak ta w płynie.
I to moje jedyne doświadczenie praktyczne z tą firmą, nic więcej nie wiem.

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bimsalabim ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2399 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8832
Okej Sonbaty co do ceny sie zgodze , jest odstraszajaca , lecz ja wlasnie tez rozmawiałem z jednym kolesiem co był w usa i to stosował i piał z zachwytu nad skutecznoscią .Poza tym byłes na fibo , widziałeś ich ogromne stoisko , od kilkunastu miesięcy we wszystkich najwiekszych swiatowych gazetach , zwłaszcza europejskich !!! robią reklamę w sylu muscletecha , wiec raczej nie jest to jakaś bylejakaś firma typu ,,pojawiam się i znikam,,.I nie chodzi mi tu wcale o pytanie handlowe bo badanie rynku to się robi troche inaczej , tylko o zwykłe zaciekawienie a nawet zafascynowanie tymi produktami bo sami przyznacie , że jeśli chodzi o podawanie i pręcznosc i praktycznosc to jest to absolutny bajer i przyszłosc odzywkowa.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zwiekszenie popedu

Następny temat

Suplementy na Allegro?

WHEY premium