SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MEGA ZEZBA NA GRANICY

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3973

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 133 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7815
A ja mam super Endo-szkielet - nowoczesny kombinezon taktyczny, mogę was wspomóc w akcji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
tak btw jako ciekawostka




http://www.news.com.au/story/0,23599,22912118-2,00.html 

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
Miczelx poprzez "paper steroids" należy rozumieć że wysyłane pocztą w listach tak ?

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
nie - wkladane pod jezor i substancja aktywna jest uwalniana. cos jak z lsd w formie papierka. czytalem o tym na zachodnich boardach.

oczywiscie ida listami - wiec mozna by to uzac za gre slow. a czemu takie zabezpieczenia? juz kiedys scorpio wspominal, jak strasznie australijczycy pilnuja granic.

Zmieniony przez - chudzina w dniu 2007-12-14 11:02:24

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
O kurcze pierwsze słysze. Niezłe. Ludziska pomysłowe się robią, panie prosze ja ciebie.

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Marqz tak jak Chudzina odpowiedzial, papierki sa nasaczone srodkami, i ida w kopertach, a mimo to sa przechwytywane...zgroza

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
Apropos to ciekawe czy można teścia do oka jak LSD

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
a pakowales kiedys papier z kwasem do oka?

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
Nie, tylko do japy. Ale mój kolo miłośnik LOVE PARADE "mówił" że wrzucał pod powiekę. Sam go przy tym nie widziałem bo jak wrzucaliśmy Hoffamna to do pyska. Tak że info może być z dupy heh

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
no ja tez wolalem pod jezor. jakos nie przyszlo mi do glowy, zeby kartonik pakowac do oka - ale wiadomo, ze ludzie rozne rzeczy wyprawiaja.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl Z Deca Durabolin Help Me

Następny temat

Pomoc w rozpisaniu cyklu!!!

WHEY premium