SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Katar (alergiczny)

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3187

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 229
Witam,

Mam alergie od urodzenia na prawie wszystko ;] W tym roku mam jakis nadzwyczajny katar alergiczny, poprostu nonstop leje mi sie 'woda' z nosa. Przez te kilka lat mojego zycia probowalem roznego rodzaju masci, zele, aerozole do nosa oraz rozne tabletki, syropy na alergie, wszystko z mniejszym lub znikomym efektem ;[ Szukam jakiejkolwiek pomocy, jakies sposoby domowe, cokolwiek. Najbardziej zdaje mi sie pomaga 'plukanie' nosa woda, ale to pomaga jedynie na kilka minut(moze nie tyle pomaga co daje ulge). Z gory dziekuje za zainteresowanie i wszelka pomoc ;]

PS. wiem ze jest duzo topicow o katarze ale wiekszosc dotyczy niealergicznego
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
W Łodzi jest specjalista z zakresu alergologii, który leczy różne jej odmiany - niby "kosa" w tych sprawach. Pamiętam, że jeden z dawnych znajomych tam jeździł 3 razy na terapię złożoną z trzech zastrzyków, i mu przeszło. Cierpiał na katar, łzawienie, kichanie.

Jak dotre do niego spytam o nazwisko, ewentualnie o namiary. Na teraz wiem, że była to Łódź.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
...

Zmieniony przez - krzykacz w dniu 2007-05-27 21:46:18

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja także mam ten ***any alergiczny katar...

Dzisiaj zaczynam 3 paczkę chusteczek. Mój problem jest taki, że katar jest "twardy" i raczej ciężko cos z tym zrobić. Stosowałem jakieś krople z antybiotykiem w środku(podobno) i się uzależniłem chyba. Dopóki ich używałem doputy nie było najgorzej, ale od 2 dni zdycham po prostu, suchość mnie zabija poprostu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 686 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2312
Tetrisal E albo Humex kilka a nawet kilkanascie razy dziennie do nosa. swietnie nawilza.

wspolczuje takiej alergii - bardzo ciezko sie leczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 229
Najgorsze jest to ze Ci alergolodzy chca tylko sprawdzic na co jestem uczulony(przynajmniej u tych ktorych bylem). Nie wiem po co mi(albo im) to wiedziec? Moze jakis super specjalista umialby pomoc...

@kwiatula16 jednoczmy sie w cierpieniu ;p A te krople z antybiotykiem to na recepte sa? Jak sie nazywaja i czy rzeczywiscie pomagaja w porownaniu do zwyklych preparatow?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 686 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2312
nie chca tylko sprawdzic na co jestes uczulony bo zdiagnozowanie czynnika alergizujacego t wg mnie podstawa. czasem jest tak ze leki antyhistaminowe sa malo skuteczne w leczeniu, dlatego trzeba sie starac eliminowac alergen z otoczenia na tyle na ile jest to mozliwe. nie mogles brac kropli z antybiotykiem przy alergii. mogl to byc spray ze sterydem. wszystkie takie preparaty sa na recepte. miales robione testy alergiczne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie pamiętam już bo mam manie zdzierania opakowań, a mamusia niestety nie pamięta, a opakowanie przepadło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 686 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2312
miales robione testy alergiczne?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

przeterminowany lek

Następny temat

Rozstępy

WHEY premium