SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kadra na ME w Vrsac

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6147

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 421 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3014
ok niunio
parker niunio ma rację w sumie bo dość że zapodał temat, a ty go teraz kasujesz, proszę przywrócić jegą przedostatnią wypowiedź bo jej nie czytałem i taką mam ochotę, a co tlko ty możesz mieć na coś ochotę?

Prezes Klubu "Grzmoty"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4054 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10579
Jeżeli zamierzacie obrażać innych w postach to będą one kasowane.

Te same treści można wyrazić w sposób kulturalny, nie obrażając interlokutora. A jeżeli ktoś nie potrafi się wyrażać nie obrażając innych - niech się w ogóle nie wypowiada.

Oczywiście mogę się trzymać zasady, że posty odbiegające od tematu topika będą kasowane, ale wtedy większość luźnych postów będzie znikała i sobie nie "pogadacie".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4054 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10579
Ostatnia wypowiedź, Niunio, została skasowana, bo obrażała cały region.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 159 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1112
he a tak właściwie to o co poszło? chodziło chyba jeżeli się nie mylę o męskie członki tak? hehehe ah ci faceci;)

;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
p-aR-ker no teraz to złośliwie to skasowałeś , a który to region ja mam na myśli, ze jest wredny?chyba nie jesteś jasnowidzem...nie podałem nazwy tego regiunu no na sedziego, który weryfikuje wszytkie za i przeciw stanowczon sie nie nadajesz.
to mój post, a ty w nim kasujesz tylko mnie, skasuj poprzednikow począwszy od innych głupot, a w szczególności pana, który jak to ujołeś w grzeczny sposób nas obsamarowywał.
To jawne nadurzywanie włądzy moda z twojej strony.
Zajmijcie sie lepiej błedami w zgłoszeniach, a nie czekaniem , aż ktos bedzie płaka, ze jeden drugiego obsmarowuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4054 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10579
W poście dokładnie napisałeś o kogo chodziło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
parker, a wiemy ze ten o kogo chodziło jest z tego regioun, którego nazwy nie podałem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4054 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10579
Ależ, Niunio, dokładnie wynika z postu o kogo chodziło! Dlatego go skasowałem.

Trudno przypuszczać by ktoś nie zrozumiał, skoro znaczna część piszących to studenci lub ludzie z wyższym wykształceniem.

Zmieniony przez - p-aR-ker w dniu 2004-07-09 11:12:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zbaczamy z tematu,ale co do tego ma studen lub wyższe wykształcenie, nawet i 3 fakultety nie ozdobia i nie przykryją braku inteligencji danego osobnika, wiem coś o tym, a sypanie łaciną to tylko szpan, nie sądzisz drogi oponencie,że wyżsi sa inteligentniejsi...?
Ja nie sypie nazw mieśni po łacie bo komu to ma slużyc tym 17 latkom, ktozy słuchaj hip-hopu, czy tym co jak uważasz w sposób inteligenty mnie obrażaj.
Osoba inteligentna potrafi sie odnaleść i na auli w uniwersytecie czy u profesora na egzaminie, lub w bramie z kudysiami, albo u ziomali gdzie jest rozkminka, muza, leci spoczko, bakają i jest klima.
To szkoła zycia tu wypatruj inteligencje, a nie wykształcenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4054 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10579
Widzę, Niunio, że mnie nie zrozumiałeś... Szkoda.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy używać pasa do martwego ciągu?

Następny temat

zawody-gdzie i kiedy ??

WHEY premium