SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KOLANO !!!

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 656

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 185 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3343
Witam gralem wczoraj w pilke i stanolem na prawym kolanie i cos mi strzelilo bolu duzego nie bylo minimalnie kulalem po pary h na kolanie zaczol sie pojawiac obrzek i jak bez bulu moglem zgiac do 100 stopni powyzej mnie juz zaczelo bolec rano dzisiaj wstaje obrzek sie powiekszyl i jak zginam to boli ale jak chodze nie czyje nie stabilnosci a dodam ze mialem szyte acl ponad pol roku temu co moglo mi sie stac ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
Przez internet ciężko stwierdzić. Jak wyglądała sprawność kolana po acl ? Wróciłeś po tym czasie do pełnej sprawności ? Rozmawiałeś z fizjo o powrocie do sportu ?

Zmieniony przez - B-REAL w dniu 2013-01-11 17:50:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 185 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3343
tak wrocilem w pelni, miesien uda minimalnie jeszcze nie byl taki sam co prawda jak w lewej, jak rozmawialem z fizo to juz mogel powrocic do sportu a boli mnie wewnetrzna strona kolana
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wedzidelko jezyka

Następny temat

Przebarwienie pod okiem ...

WHEY premium