SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jon Jones vs..... RAMPAGE! - prawdopodobnie na UFC 135

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9344

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
w0jt Dana White
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 13762 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93464
uwaga rozkmina

mogliby zrobic gale o nazwie "UFC: The Pride" a na niej

shogun vs. rampage
cro cop vs. big nog
silva vs. okami
wand vs. akiyama
hunt vs. royce



ehh marzenia

Business as usual

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
heh no niezla bylaby gadal UFC The Pride, ale ja zamiast cro cop vs nog wolalbym fedor vs cro cop/nog.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Założyłem temat, myślałem, że będzie z kilka postów a tu dyskusja wrze Widać właśnie ile Jones wzbudza kontrowersji i jaki mega hype na niego się zrobił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Nie no czy się lubi Dżonsa czy nie to hajp się zrobił na przykład na Jamesa Irvina kiedyś....

Jones przylazł i zanim skończył 24 rozpyerdolił wszystkich których mu pokazali

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"Walka z Shogunem ktory wyszedl praktycznie bez formy nic nie swiadczy."

Jak to bez formy? To co jak Shogun wygrywa to znaczy, że jest w formie, a jak przegrywa to musi być bez formy, schorowany i z kontuzjami, bo przecież nikt nie może być od niego lepszy?
Rua przed walką zapowiadał, że jest wszystko ok, przygotowania, forma itd.
Jones poprostu jest od niego lepszy i tyle, dlatego Rua przegrał,a nie przez inne wymówki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1815 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35261
Jak to bez formy? To co jak Shogun wygrywa to znaczy, że jest w formie, a jak przegrywa to musi być bez formy,

Nie, to raczej działa tak że jak daje dobre walki to jest w formie, a jak nie pokazuje nic to znaczy że nie ma, nie twierdzę absolutnie że przegrał z Jonesem przez to że był bez formy... tylko wg mnie przez to że był bez formy przegrał w ten sposób i sam nawet specjalnie nic nie próbował.

E tam utrzymanie się, od Shoguna dostał, ale z Rampejdżem przegrał niesłusznie, a i ostatnio wiadomo co zrobił z Randym.
No nie do końca, z Rampage wynik był dyskusyjny, wg mnie Machida wygrał, ale z tego co pamiętam na forum większość była za sędziami, jakby dali ciekawszą walkę dobrze by było żeby był rewanż, ale drugi raz tego nie chciałoby mi się oglądać. A z Randym walka też nie była za ciekawa i wcale Lyoto nie miał jakiejś przewagi ani nic nie pokazywał, trafił jednym kopnięciem i akurat mu się udało KO, nie twierdzę że tylko miał farta, albo że nie powinno się doceniać tego zwycięstwa, ale też wg mnie nie ma co przesadzać.


mogliby zrobic gale o nazwie "UFC: The Pride"
Tą galę by każdy obejrzał ale myślę że właśnie dlatego baliby się coś takiego zrobić, po prostu głupio by było Danie jakby gala oparta na legendach z konkurencyjnej organizacji zrobiła większą oglądalność jak gale z najlepszymi z UFC

,,chodzić już umiem, teraz chce umieć latać" Eldoka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Shogun robił tyle na ile mu Jones pozwalał. Jones jest po prostu lepszy, więc i na dużo nie pozwolił.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 390 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6590
Rampage po kontrowersyjnej decyzji nad Machidą i po wygranej ze średniakiem Hammill'em..... Niech Jackson walczy z wygranym Shogun vs Griffin 2, a póki co title shot dla zwycięzcy Evans vs Davis.

Nie ma "nie mogę", jest tylko "nie chce mi się".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9012 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221424
No dobra to i ja cos od siebie napisze Rampage moim zdaniem z Jonesem nie jest bez szans uderzać potrafi bardzo dobrze ma twardy łeb a i zapaśniczo nie da się zdominować(nie wiem czy niektórzy juz nie pamietaja ale ten gość dwa razy wygrał z Abidim na zasadach kickboxerskich co jest moim zdaniem naprawde wyczynem jak na zapaśnika) pokonał Chucka(gdy ten był naprawdę w dobrej formie) dwa razy i to w sumie w stójće, no i Wanderleia wiec nie skreslałbym go tak szybko, drugim gościem który mógłby ustrzelić Jonesa jest Mousasi(jakby Jones próbował sobie fikać w stójce to szybko by dostał KO w sumie jego szczeny nikt jeszcze tak naprawdę nie sprawdził) mam nadzieje że White go sciągnie do siebie,trzeci to IMO kontrowersyjny Roger miałby jakieś szanse moim zdaniem małe ale by miał, no i czwarty wielki nieobecny Ricardo Arona który by się z Jonesem raczej w wymiany nie wdawał tylko obalał(zapaśniczo i siłowo moim zdaniem to mu Rych nie ustepuje) i schodził na glebe a tam to Jon juz by za wiele do gadania nie miał(o ile oczywiscie Rychu byłby w formie)również mam nadzieję że zawita ww UFC no i oczywiscie Lyoto który jest nieprzewidywalny i którego jestem wielkim fanem ufffff ale się rozpisałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
w0jt Dana White
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 13762 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93464
gdzie przecinki, kropki, ja pjerdole chlopie.

Zmieniony przez - w0jt w dniu 2011-06-04 07:45:24

Business as usual

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TYPER UFC KONKURS

Następny temat

Druga edycja Gliwice Fighting Tournament!

WHEY premium