SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ile Off

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2052

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 294 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 50625
Witam mam pytanie do bardziej doswiadczonych forumowiczow. Ile robicie przerwy miedzy cyklami?? W teori wiem jak to powinno wygladac ale jak wyglada w praktyce??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94391 Napisanych postów 364317 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668766
w teorii przerwa taka jak cykl plus odblok,mowa o cyklach 6-12 tyg.a minimum nie ma

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 294 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 50625
A w praktyce? krotszy off jak przekladal sie na efekty uzyskane podczas cyklu?? chodzi o dzialanie towaru.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Twoje pytanie opiera się na błędnym założeniu, że ludzie tutaj wogóle robią off
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 141 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18935
Mate112m, jeśli chcesz usłyszeć, że lepiej ciągnąć saa cały czas to możesz sie przjechać. Cykl i odblok to sprawa indywidualna, niektorzy tutaj lecą test4life, a niektórzy robią przerwy według teorii. Efekty, spadki zależą od wielu czynników- diety, treningu itd, a działanie towaru zależne co sobie zalatwisz. Wiadomo że trzeba patrzec inaczej na używanie testa przez 10 a 20 miechów ale to zupelnie inny temat. W każdym raie każdy robi to co chce

"Nie umrzesz za mnie, wiec nie mów mi jak mam żyć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1755 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22200
j/w Aras. Po co sie truc jakimis tam odblokami..

UK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 294 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 50625
Dziekuje za odpowiedzi panowie. Dremonic nie nie chcialem uslyszec ze lepiej ciagnac saa caly czas. Chcialem sie dowiedziec jak to u was wyglada, ja jestem na poczatku swojej drogi z saa wiec wiedze mam ale teoretyczna o praktyce nie wiele moge powiedziec.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
jak zaczynasz przygodę z saa, dopiero poznajesz reakcje swojego organizmu na poszczególne środki to trzymaj się tego co mówi teoria
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 294 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 50625
Zdaje sobie z tego sprawe Aras i planuje trzymac sie teori ale po skonczeniu jednego cyklu juz mysli sie o nastepnym...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
maximusxxx

masz sog ode mnie za swoja wypowiedź :P rozmiażdżyła mnie

sorki za offtop ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
To zależy od stopnia uzależnienia ja byłem ON rok teraz bedzie tyle samo OFFA
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosterone mix (mieszanki)

Następny temat

mietek

WHEY premium