SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Estradiol

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 23588

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3029
Witam dzisaj odebralem winiki badan krwi wszystko mam ok poza estradiolem mam 99,5 pg/ml a norma jest <20 do 56. Do lekarza mam isc z tydzien dopiero i chacialem sie zapytac czy to jest zle ze taki wyski poziom tego jest? Mam 18 lat
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10
jestem tutaj z podobnym problemem, jednak nie do końca. Mam sytuację następującą: mam 24 lata od 3 lat próbuję znaleźć 'lekarstwo' na moje problemy hormonalne, mam 1,68m wzrostu i ok 90 kg wagi. 3 lata temu zauważyłam, że na moim ciele pojawiają się włoski w miejscach gdzie u kobiety nie powinny występować (np. okolice kości żuchwowej - ucha, na szyi, pępku i dekolcie) są to twarde ciemne włoski takie jak zarost u mężczyzn, nie ma ich dużo jednak są widoczne i twarde, usuwam je pęsetą,ale odrastają. Zgłosiłam się do lekarza ginekologa, który zlecił badania hormonów: estradiolu, progesteronu i testosteronu (testosteron wyszedł poprawnie - mieścił się w normach), jednak progesteron i estradiol nie. Wyniki sprzed 3 (2005r.) lat to:
- Estradiol - faza lutealna norma 21-251 --> 30
- Progesteron - faza lutealna norma 1.2 - 15.9 --> 0,4
Lekarz przepisał mi Dianę jednak bardzo przytyłam po niej i odstawiłam ją, po dwóch latach (lipiec, 2007r.) zrobiłam ponowne badania, ponieważ zauważyłam że włosków jest mnie są jaśniejsze,ale jeszcze występują. Więc badania po dwóch latach i półrocznym braniu Diany to:
- Estradiol - 37,9
- Progesteron - 2,73 [nmol/l]
Lekarz przepisał mi Siofor i Provere w celu zbicia masy ciała. Przestałam brać je na przełomie listopad / grudzień. W tej chwili nie biorę już nic.Chciałabym wiedzieć, czy mam dalej chodzić z tym problemem do ginekologa, endokrynologa czy jeszcze kogoś innego...
jeśli ktoś odpisze na mojego posta byłabym wdzięczna za wszelaką pomoc, mój email: [email protected]

z góry wielkie dzięki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4404 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
z jakiego powodu miałeś robione te badania?
masz ginekomastię?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3029
No niby nie ale pod jednym sutem mam tak gulke mala ~2-3 cm , lekarz jeden mowil ze to nie jest gino , zmian zewnetrznych nie widac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
a ile ważysz ?
przy jakim wzroście , czy sam się czymś "leczyłeś" , może masz inne objawy ?!
ginekomastia może towarzyszyć "pewnym chorobom" jąder

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
ewentualnie idź do apteki i kup sobie test ciążowy i go zrób - serio mówię i nie żartuję

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3029
Waga 85 kg na 192 cm wzrostu, i nie brałem nic. A po co ten test ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
moze masz HCG w siurach

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 247 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1599
Boofi myslisz o guzach feminizujących jąder lub o guzach wytwarzających gonadotropinę kosmówkową? Generalnie dobrze byłoby udać się do urologa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3029
HCG mam <1.00 a norma jest miedzy o a 5,3 wiec jest dobrze
PROLAKTYNA 5,52 norma miedzy 2,5 a 17 wiec terz ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
Jagna75 - to ty tu jesteś lekarzem ja tylk oopieram się na powierzchownej wiedzy przyszłego lekarza-dentysty (bo obecnie taki tytuł mnie czeka)
coś mi się czasem nasunie - nei wiem czy dobrze - ale tak już jest

a co do hcg i prolaktyny - no wygląda obiecująco
czyli skąd te objawy ??
aaa estrogen był wgórze .....

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 247 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1599
Zbadać jądra.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

anty HBS

Następny temat

Przewlekły ból gardła

WHEY premium