SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

EFEDRYNA

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 12062

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czesc! Widziałam,że jest ktoś z Leska, tylko kim jesteś, bo w profilu za dużo danych nie podałeś

$weet
"Czasem trzeba zamilknąć, żeby zostać wysłuchanym"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 848 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29743
DODAJ DO NAZWISKA W PROFILU "EMKO" I POWINNAŚ WIEDZIAĆ.

PD

Pozdrawiam
SPIECHU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Już wiem! jak ci sie podoba na kulturystyce? Ja nie mogę się z tąd wyrwać od ok 3 tyg. siedzę tu non stop. A w ostatnim tyg to śr. 10 godz dziennie

$weet
"Czasem trzeba zamilknąć, żeby zostać wysłuchanym"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 848 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29743
JEST TO JEDNA Z MOICH NAJLEPSZYCH STRON. ODWIEDZAM JA OD PONAD ROKU I JESTEM Z NIEJ BARDZO ZADOWOLONY. JEST TO NAJLEPSZE FORUM NA JAKIM BYŁEM.
POZDRAWIAM

PD

Pozdrawiam
SPIECHU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


$weet
"Czasem trzeba zamilknąć, żeby zostać wysłuchanym"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a co u cioci?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Następny z Leska?????Nie wiem o którą ciocie Ci chodzi, może jaśniej...

$weet
"Czasem trzeba zamilknąć, żeby zostać wysłuchanym"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chciałem zapytać szczególnie nasze kuturystki, czy czerpią satysfakcje z tego że stracą pare zbędnych kilo dzięki efedrynie, czy bardziej się cieszą z tego kiedy to osiągną dzięki ciężkiej pracy na treningach? O tusipekcie dużo osób tu już pisało różne rzeczy, ja również tego próbowałem na początku naprawde byłem zadowolony teraz wole tego unikać.


Devil
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Właśnie o satysfakcji pisałem w którymś z wcześniejszych postów ...

"Demon to some , angel to others ..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiadomo, ze każdy jest z czegoś "bardziej" dumny, jeśli osiągnie to ciężką pracą. Jednak w moim przypadku to nie wystarcza, poprostu źle sie odżywiam. Kolega przysłął mi świetną dietę, do której mam zamiar sie stosować, ale za jakieś dwa tygodnie. Mam ku temu powody...jak będą widoczne efekty to dam znać

$weet
"Czasem trzeba zamilknąć, żeby zostać wysłuchanym"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna a cisnienie krwi

Następny temat

dibencozyd=vitamina b12???

WHEY premium