SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziwne bóle...

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2432

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 602 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1966
A tak z ciekawosci jak naciskasz palcami na mostek/zebra/to miejsce po prawej stronie mostka to boli?

Mnich tybetański :)
------------------------------
"Lekarz, który leczy za darmo, nic nie jest wart."Talmud
SOG ZA PORADĘ
------------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 252 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7233
Nie, nie boli. Ból odczuwam dość głęboko, głównie przy tych czynnościach które wymieniłem w pierwszym poście. Pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 602 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1966
Gdybys mial zespół Tietze'a pojawilby sie obrzek. Zespół mostkowy i zespół mostkowo-żebrowy dają bóle przy naciskaniu mostka i chrząstek żebrowych.
Nie chorujesz/nie chorowales na nic ostatnio? Masz moze teraz stan podgoraczkowy?

Mnich tybetański :)
------------------------------
"Lekarz, który leczy za darmo, nic nie jest wart."Talmud
SOG ZA PORADĘ
------------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 252 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7233
Nie choruje ani nie chorowałem. Stanu podgorączkowego też nie mam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 602 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1966
no to trzeba czekac na wynik zdjecia.

Mnich tybetański :)
------------------------------
"Lekarz, który leczy za darmo, nic nie jest wart."Talmud
SOG ZA PORADĘ
------------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 3172 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21170
Takie objawy to bardzo często skutek obecności tzw punktów spustowych w mięśniach dających tzw ból przeniesiony (stąd np pozorny ból w środku klatki). Ze względu na newralgiczny obszar trudno odradzić dokładne badanie lekarskie. Jeśli przyczyną bólu jest to co myślę, to RTG nic nie pokaże.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 602 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1966
ale jaka jest tego przyczyna ?

Mnich tybetański :)
------------------------------
"Lekarz, który leczy za darmo, nic nie jest wart."Talmud
SOG ZA PORADĘ
------------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 252 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7233
Kradam miałeś rację. Rtg nic nie wykazało. Rodzinny przepisał mi diclac(tabletki przeciwbólowe) i nimesil(proszek w saszetkach też chyba przeciwbólowy). Zobaczymy czy to pomoże. Jeśli ból nie ustąpi konieczny będzie rezonans magnetyczny. Tyle dowiedziałem się od rodzinnego. Pozdrawiam i dzięki za pomoc

Zmieniony przez - radinho_92 w dniu 2010-10-26 19:42:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 3172 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21170
Na początek to zmień lekarza. Ten przepisał Ci dwa leki z tej samej grupy NLPZ, czego w zasadzie się robi. W dodatku jeden z tych leków na świecie wycofuje się stopniowo z obiegu ze względu na szkodliwość. Nie rozumiem po co taka artyleria na opisywane pobolewanie. Co do rezonansu to już nie wiem, czy się śmiać czy płakać.
Spróbuj "wymacać" miesień piersiowy i inne tam gdzie boli, może znajdziesz tam punkty spustowe (poczujesz co mam na myśli). Spróbuj się porozciągać, wybierz się do masażysty, ewentualnie do fizjoterapeuty zajmującego się terapią manualnę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 602 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1966
Kradam napisał :"Co do rezonansu to już nie wiem, czy się śmiać czy płakać."
A co Cie w tym bawi?

Mnich tybetański :)
------------------------------
"Lekarz, który leczy za darmo, nic nie jest wart."Talmud
SOG ZA PORADĘ
------------------------------

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Powypadkowy bul barku

Następny temat

dziwny ból w bicepsie pomocy

WHEY premium