SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziwna przypadłość

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1034

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46
Witam , mam 20 lat cwiczyłem jakies 4 miesiące po czym musiałem przestać z powodu bólu brzucha... Zaczne moze od początku. Początkiem grudnia miałem straszne wzdęcia wiec pomyslalem że to moze wina złego odzywiania. Wyeliminowałem groch , jajka mleko ogolnie takie produkty ktore przyczyniają sie do wzdęć. Nie pomogło ;/ a podczas treningu poczułem ból brzucha konkretnie pod pępkiem. Narastał wraz z wysilkiem fizycznym więc zaprzestałem i umówiłem sie na wizyte do lekarza. Lekarz dał mi inhibitor pompy protonowej i coś rozkurczowego. Kazał zaprzestać ćwiczeń przez 3 tyg. Tak też zrobiłem. Wzdęcia dalej były wiec poszedlem do kolejnego lekarza i znow dostałem specyfik ktory tak samo dziala i znow miałem nie cwiczyc. Do wzdęć doszło bekanie i odbijanie dosłownie po kazdym posiłku. Kolejny lekarz... dal te same leki ale przynajmniej skierował mnie na usg badanie krwi i moczu. Wynik USG był w porządku. Nie wiem co robić chciałbym wrócić do formy. a nie bekać pierdzieć i miewać bóle brzucha...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
byłeś u 3 lekarzy którzy mogli Cie obejrzeć, zebrać wywiad , miałeś przeprowadzone badania i myślisz że diagnoze otrzymasz przez neta , u lekarzy jakich specjalności byłeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46
To byli lekarze pierwszego kontaktu 2 z nich mieli specjalność chorób wewnętrznych. Nie oczekuje tego ze otrzymam diagnozę od kogoś z forum xD Po prostu nie wiem co dalej robić. Jetem biednym studentem ale zastanawiałem sie nad tym zeby zebrac pieniadze i isc prywatnie do jakiegos gastrologa . Co o tym myslicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
i to właśnie powinieneś zrobić, choć wtedy się musisz liczyć z tym że wyśle na dalsze badania które do najtańszych nie należą
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gino witamina D

Następny temat

Kłujący ból łokcia

WHEY premium