SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Duraject

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4770

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 150 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4365


.

...:::FOREVER:ON:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1128 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21490
No i tak jest

Podrobka jest dwa razy tansza , ale tez nic nie dziala, jak ktos sie zna to wie gdzie kupic dobre, wida jest pseudo dilow ze patrza na ilosc nie jakosc..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 579 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14070
tak dla zainteresowanych może odświeżę trochę temat i podzielę się spostrzeżeniami odnośnie działania duraject z ec(bo dużo osób widzę nie wieży już w moc ec) bije już 2 tydzień i mogę stwierdzić jedno że we flakonie jest npp na 100%. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
a skąd ta pewność??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cos krotko zeby po 2tyg czuc npp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 579 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14070
2 tyg to odpowiedni czas żeby poczuć że zaczyna sie bujać. Widzę jak się zmienia sylwetka i jaki miesień wychodzi(tylko proszę oszczędzcie gadek typu że to prop sie buja) no i libido w dół i jucha z nosa. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 494 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4345
więc co polecacie npp z ec??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 579 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14070
jestem zadowolony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 494 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4345
aix 24 czyli działa jak nalezy?? z czym jescze ja waliłeś jaki miała kolorek biały ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1128 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21490
jak ktos bierze EC od paru lat z tego samego zrodla to nie widze sensu zeby przechodzil na lewe EC nawet o polowe tansze(faktycznie jest polowe tansze) ale trecic klientow ktorych ma od lat...
Mozecie mi mowic co chcecie ale ja tam caly czas biore EC od lat (no byla mala przerwa ale to kazdy wie "ocb") i nigdy sie nie zawiodlem.. i nadal jest ok trzeba tylko wiedziec gdzie zapukać.

Pozatym fake rozni sie kosmicznie od orginalu i chyba śleby by nie zauważył różnicy...

Przedewszystkim hologram... jakosc nadruku, wielkosc naklejki i różnica w jaskrawości koloru kapsla... wszystko jak na dłoni..

niestety musze stwierdzic ze niektore "piekarnie" faktycznie maja w ofercie bułki ze słabej mąki.... no ale cóż... Polak polakowi nie równy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prosba o foty real propki z eap.

Następny temat

Aburaihan,porównanie

WHEY premium